www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts ēdiens

Maxima - Slikts ēdiens

Labdien! Iesniedzu sūdzību par veikalu maxima un rimi, esmu apmeklējis vairākus maxima un rimi veikalus, vai tik tiešām ir tik grūti kautkā nosegt visus kruasānus bulciņās un tt? ! Katru reizi kad vēlos paņemt kādu kruasānu vai piciņu, no tām izlido ļoti daudz maziņu mušiņu, vai tik tiešām jums ir tik ļoti vienalga par to? !

30.10.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 30.10.2023

Labdien.
Paldies par Jūsu izteikto viedokli.
Mums ir ļoti svarīgi pēc iespējās ātrāk novērst situācijas, kas apdraud pārtikas drošību tirdzniecības tīklā.
Lūgums uz [email protected] atsūtīt precizējosu informāciju, kuros tieši veikalos tas ir konstatēts- mēs veiksim pārbaudi uz vietas, lai konstatētu cēloni.
Ar cieņu,
MAXIMA Latvija SIA komanda

A anonimitate007 19.09.2023
Slikts personāls

Ļoti nelaipna veikala darbiniece Kokneses Maximā, atbild ar agresiju, nav ieinteresēta palīdzēt. Tas atkārtojās vairākkārt. Vārds šai sievietei ir Viktorija.

O Ola la 22.09.2023
Slikta apkalpošana un atteiksme

Kad vadītāja iet mājas, tad kasse neviens darbinieks negrib sēdēt… Viens uz bļauj, bet sēdēt un pīpēt viņiem patik….

O Ola la 22.09.2023

Juglā Kvēles iela

S Sindii777 03.10.2023
Zemenu sierinā Nebija zemeñu sierins , bet gan vanillas

Sveiki! Biezp.sieriņš MIO DELIZZI zemeņu , ieksa nebija ielikts zemenu sierins , bet bija vanillas

S saulitissandris 31.10.2023

Augļu mušiņa jeb drozofilas?