www.sudzibas.lv MAXIMA Slikta apkalpošana - info

Maxima - Slikta apkalpošana - info

Pie info kases nereāli nopirkt cigaretes. Ar vīru vakarā iegājām pēc cigaretē, takā nevienas citas kases nebija, kā tikai pašapkalpošanās kase un info, gājām uz info, kur kādu brīdi gaidijām kamēr info meitene pabeigs slaucīt putekļus pie kases un nesteidzīgi pievērsās mums. Šis diemžēl nav pirmais gadijums, kad konkrētā info darbiniece ignorē pircēju, ir gadijies, ka stāvu, stāvu, bet viņa vienkārši ignorē... Tā arī neesu sagaidīJusi, kad apkalpos un esmu devusies prom... Ļoti slikta apkalpošana... Ļoti nepieklājīga un iedomīga kasiere... Neuzskatu, ka man kā pircējam, jāgaida kad kasieris veltīs minūti laika manis apkalpošanai.

10.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 11.04.2022

Labdien!
Lai varētu pārbaudīt Jūsu sūdzību, lūdzu uz [email protected] atrakstiet kurā Maxima veikalā un kad ir notikusi šī situācija.
Ar cieņu,
“Maxima Latvija” komanda

Papildināts Ingeborga32 11.04.2022

Madona, Rūpniecības iela 49,10.04.2023 vakars (pēc plkst. 20.00).

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 12.04.2022

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
Ar darbinieci tika veiktas pārrunas un atgādināti viņas tiešie darba pienākumi, īpaši uzsverot ar cieņu un lojāli izturēties pret klientiem.
Atvainojamies par radušos situāciju un novēlam patīkamu iepirkšanos Maxima veikalos.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

I

Komentāri (12)

M Matvey Troshinkin 25.03.2022
пробили денег больше чем было по ценнику и отказались возвращать деньги.

пробили денег больше, чем было по ценнику и отказались возвращать деньги.

S Sudzibas.lv Admin 11.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S sannas 10.04.2022

Ja kasiere būtu zibenīgi apkalpojusi, tad sūdzība būtu par to, ka jūs apkalpoja pie netīras kases, ar netīrām rokām utt. Beidziet taču čīkstēt. kasierim vēl simts citu pienākumu ir , ne tikai klientu apkalpošana. tajā skaitā prasība, ka kasei jābūt tīrai, pirms klientu apkalpošanas.

I Ingeborga32 11.04.2022

Pati strādāju klientu apkalpošanā, prātā neienāktu ignorēt klientu. Pēc jūsu komentāra sanāk, ka klientam ir jāstāv jāgaida, kad kasieris noslaucīs putekļus un nomazgās rokas, vēl aizies kaut kur kaut ko izdarīs, jo tie taču pienākumi. Kasieres primārais pienākums ir apkalpot klientu, putekļi pagaidīs. Neko vēl neteiktu, ja tā būtu bijusi pirmā reize. Man nav jāstāv un lūdzošām acīm jāgaida, kad kundze izdomās apkalpot.

Что же Ты такая злая, давно что ли не имели, вот и ходишь не удоволетворённая, на всех рычишь?

Debesis Vējā 11.04.2022

Давно не чпокали что ли, вот и ходишь, рычишь на всех, не довольная... В 32 года и такая стерва... Точно, давно не ипли.

I Ingeborga32 11.04.2022

Varens komentārs😅

Arkukušjans 11.04.2022

Mēles jau mutē nav, palūgt: Atvainojiet, es lūdzu gribētu iegādāties tādu un tādu preci? :)

I Ingeborga32 11.04.2022

Tāda sajūta ka visi maximas darbinieki sacēlušies un protestē pret vienu negatīvu sūdzību😅 man vēl veikalā ieejot jālūdzas lai apkalpo😅 saprastu, ja būtu nemanāma, slēptos aiz kases un nevarētu mani redzēt😅 un saprastu, ja tā būtu vienreiz, ne jau katru reizi, pie šīs kasieres - lūdzu, lūdzu apkalpo mani😅

S sannas 11.04.2022

Ja nepatīk darbiniece, kur problēma robotos nopirkt cigaretes? Atklāšu jums Ameriku, tur cigaretes ir pieejamas!

I Ingeborgai32 13.04.2022

Cienijama Ingeborga32,ja infokase taja bridi bija slegta,bet stradaja pasapkalposanas kases,tad ari cigaretes vajadzeja pirkt tur,nevis stavet gaidit ka jusu majestates del atvers kasi...maxima parstavji jums uzrakstis jebko,patiesiba vini ir ieviesusi tas pasapkalposanas kases lai samazinatu kasieru skaitu,un pec vinu paveles daudzos veikalos no rita un vakara strada tikai sis kases,lai cilveki pierod un iet tur,tapec ka daudzi atsakas,bet ne tad kad nav alternativas...pati nostradaju maxima un tas bija viens no iemesliem kapec aizgaju apnika klausities skandalus no ritiem,lai pasaucu kasieri,vai pati sezos kase,jo uz tam kasem vini neies utt...kaut gan vairakkart tika lugts likt no rita kadu kasieri vaditaja teica ka vadiba prasa lai vairak cilveku izmanto tos "robotus",jo pec vinu statistikas tos maz izmanto,bet tiem tacu bija iztereta nauda...
A Jums sie atbildes jebko,un simtiem reizem atvainosies...jo Maxima nerup darbinieki,vai pirceji,bet pelna...ja domasiet ka ta darbinieku vaina nevis Maximas politika tad turpinasiet tur iet...

I Ingeborgai32 13.04.2022

Un ja,mele cilvekam dota lai runatu,jus varejat pajautat tas cigaretes,un tikai tad ja darbiniece ta ari turpinatu jus ignoret,tad butu saprotama si sudziba.a ta...jus stavejat un gaidijat...ko tad?vienas vietas bučosanu?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes