www.sudzibas.lv MAXIMA Slikta apkalpošana

Maxima - Slikta apkalpošana

Iepirkos šodien plkst 9: 15 maxima. Pieejot pie kasēm, neviena kasē nestrādāja (kases slēgtas) nestrādāja. Pasauli: uuu vai šeit kāds strādā? Neviens neatbildēja, neviena nebija, pēc brīža pie slēgtas kases pienāca sieviete ar iepirkumu ratiem, izlika preci, es sekoju aiz sievietes un uzliku arī savu preci uz kases. Atnāca kasiere, apkalpoja sievieti un man uzlika zimi nekaunīgu priekšā, ka kase slēgta. Uz manu jautājumu kāpēc kasē slēgta neatbildēja, tikai apsargs iznāca un krievu valodā pateica: tak nadobilo. Uzskatu ka tas ir loti rupji no darbinieku puses.

11.12.2019

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 11.12.2019

Labdien!
Paldies sniegto informāciju.
Maxima Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Saivii 11.12.2019

Bezsakars. Rakstiet arii suudziibu tieshi uz Maximu galvenajiem

Cūkurgailis 11.12.2019

šāda situācija ir un būs ieraugāma gandrīz katrā maksimā gan 9.15 no rīta, gan 9.15 vakarā