www.sudzibas.lv MAXIMA Slikta apkalpošana

Maxima - Slikta apkalpošana

Nepietiek ar to, ka kasiere superlēni apkalpo pie kases, bet bonusā vēl pirms mana pirkuma skenēšanas izdomā pa telefonu ar kolēgi apspriest ne vien darba ātros jautājumus, bet sāk diskutēt par sadzīves ikdienišķām lietām. Nākamais pircējs rindā aiz manis izteica piezīmi, uzrunājot tiešā tekstā kasieri, taču viņa izlikās nedzirdam un pēc kādām 15 sekundēm atgriezās pie saviem darba pienākumiem. Saprotiet, ir cilvēki, kuri steidzas, veikalā rindas garas pie visām kasēm un man jau nebija vērts skriet uz citu kasi, ja mani tūlīt būtu jāapkalpo. Ļoti nepatīkami, ka šādi atteicas pret darba pienākumiem. Kasiere tatjana (ja nekļūdos) , 8. Kase, 24.05.2018. Plkst. 17: 18, veikals maxima xx saharova ielā,
salīdzinot ar maximu x lubānas/saharova krustojumā, turpmāk iegriezīšos biežāk "mazajā" maximā, kasieres jaukas, veiklas, patīkami iepirkties.

N