LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Slikta apkalpošana

Maxima - Slikta apkalpošana

Šodien iepērkoties Maximas veikalā saskāros ar neprofesionālu klientu apkalpošanu Liepājas Maximas veikalā,kas atrodas uz Siena ielas 5.
Iepirkos,un tā kā precei bija vienāds iepakojums atšķiras tikai uzraksts,kļūdas pēc paņēmu ne to ko vēlējos. Jautājot,vai ir iespējams samainīt,manā priekšā pavērās neapmierinātas vecākās kasieres Dainas grimases,otra kasiere iekomentēja- laikam pēc pilnmēness,ka šodien jau trešais. Es sajutos drausmīgi,pati strādāju klientu apkalpošanā un apkalpoju ne tādus vien klientus,bet nekad klientam acīm redzami neesmu izrādījusi tādu neapmierinātību par to ka jātaisa atgriešanas akts.Tālāk atvainojos par sagādātajām neērtībām un devos preci apmainīt,pretīm saņemot vienaldzīgu m-hm..
Iegādājos savu preci un kā nopērts suns devos prom.
Iepriekš arī esmu manījusi nelaipnību šajā veikalā pret klientiem,bet smalkjūtīgi esmu klusējusi,tā kā šoreiz tas skāra mani un attieksme mani aizvainoja vēlējos padalīties,lai šajā veikalā ar personālu tiktu padiskutēts par klienta apkalpošanas normām.

Komentāri (1)

veesaa007 12.08.2017

Nu, padalījies ar savu aizvainojumu. Palika labāk? Gan jau ikvienam (arī man) ir gadījušies nelaipni pārdevēji un dzirdēti komentāri ne pa tēmu. Bet lai! Tie ir reāli dzīves sīkumi. Un atkārtošos- ja gribi attieksmi, lai lēkā apkārt, ej uz D&G u. tml. veikaliem.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay