www.sudzibas.lv MAXIMA Slikta apkalpošana

Maxima - Slikta apkalpošana

Labdien. Iepirkos maxima nemu preci ar atLaidi protams šaubos jo pie kases parasti jau cita Cena. Stāvu rindā Saka lai ejot uz atrajam apkalpošanas kasem. Labi skaneju produktu protams Cena nav tā. Jautāju pardevejai vai ta atlaide ar maxima karti vai kā. Viņa izrauj preci no rokam nomet uz rutaina laukuma un niknuma Saka ka atlaide tikai tad uzradās. Es mazliet abstulbu no tādas attieksmes bet saku labi paldies kā maxima pienemts uz ko saņēmu atbildi baigi gudrais ņeeee. Saprotu grūti laiki tagad bet attieksme nedrīkst būt tada arī pensionāri tadel baidās no atrajam kasēm ka ja ko nesapratīs vai ne ta izdarīs dabūs niknu palīdzību ko esmu novērojis tieši maxima sarkanDaugavas iela. Ir arī laipnas pārdevējas pāris tur. Bet viss foršākais pardevejs ir skanstes maxima agris vārda.

27.04.2020

K