www.sudzibas.lv MAXIMA Slikta apkalpošana bernu kasse

Maxima - Slikta apkalpošana bernu kasse

Maximas kas atrodas K. Ulmana gatve 88a Rīga priekš kam jums ir domātas bērnu kasses lai vecāki ar bērniem stāvētu garas rindas un gaidītu kamēr apkalpo cilvēkus bez bērniem. Stavokli un ar bērnu stāvēju un gaidīju kad tad jau atnaks mana karta, un neviens nelikas ne zinas, kasiere ari sedeja un kluseja turpinājot apkalpot cilvekus bez berniem.

K

Kritiskā 17.07.2017

Ta ir noticis vienmer, ka cilveki bez berniem iet pie bernu kasem. Ta ir nekauniba no cilveku puses, tur pardeveja netiks gala.

TasEsLV 18.07.2017

Šīs kases ir domātas arī invalīdiem, pensionāriem.
Visām sievietēm piegāji un paprasiji vai ir stāvoklī?
Visiem cilvēkiem piegāji un paprasiji vai nav veiktas kādas ļoti būtiskas operācijas kuras nevar vizuāli redzēt?
Jā, protams. ir bezkaunīgi cilvēki. bet kasiere ar viņus visus neizdzenās - domā kāda gribētu strādāt ,ja vēl būtu ar cilvēkiem jāstrīdas?