www.sudzibas.lv MAXIMA Sliksts serviss

Maxima - Sliksts serviss

Kasieris, puika ir netīriem matiem, izsita preci nepareizi 3 reizes pēc kārtas; gan cena, gan nosaukums bija atšķirīgi. Par ko viņš savlaicīgi tika informēts uzreiz. Pēc 3 neveiksmīgiem gadījumiem, viņš nolēma tās pavisam nesist un atlika malā, ignorējot manu iebildumu, kā es tomēr gribētu tās iegādāties.
Savu rīcību kasieris argumentēja kā viņš nesaprot krieviski, kaut gan saruna tika veikta valsts valodā. Arī tika piebilsts kā es par daudz pukstu un traucēju viņa darbam. Rupjā formā tika atteikts izsaukt maiņas vecāko. Tā arī gadās.

I Innuendo 09.01.2016

На товаре,вероятно, был неверно наклеен штрихкод - такое бывает. Кассир с этим ничего не может сделать.А вы можете пойти и взять другой экземпляр. А самым тупым было компостировать человеку мозги.

I Innuendo 11.01.2016

что, нашлось -таки 4 идиота, которые считают все-таки более разумным почем зря ругаться, задерживать очередь и портить всем кругом настроение из-за куска мяса?:))
флаг в руки, сами же в этой очередине стоять будете.

masyanya 17.01.2016

А разве в нашей стране умели думать и логически рассуждать? Ой, если и бывает, то это редкое чудо. Больше любят вякать и ругаться, особенно срывать свой гнев, приобретенный дома или на работе, на людей, которые никак к бедам не относятся. Прямо в крови как у одних, так у других (имею ввиду обе наши нации). Привыкли. )