Maxima - Siers

Veikalā gribēju nopirkt nelielu gabaliņu siera, bet vitrīnā stāvēja puskilogramīgi gabali.Uz lūgumu pārgriezt gabalu uz pusēm, pārdevēja nelaipni atbildēja, ka to nevar izdarīt.Nesaprotu, kur ir problēma, jo tā ir sveramā prece un tiek fasēta uz vietas veikalā.Kur tad paliek pircēja tiesības?

L Lapsa 05.05.2011

Reiz vārnai bija gadījies,
Dabūt gabaliņu siera.

P papa 06.05.2011

Stradaju lielveikala (arvalstis)
Teoretiski to var izdarit, un lai to izdaritu, viniem tas siera gabals nosakuma jaiznem no sistemas(jo katram sieram ir savs barkods, un vini visi iet datos, uzskaite kad tads siers un tik daudz utt), pec tam tad to sieru sagriez un pa jaunu ievieto sistema nu jau ka divus gabalus(atkarigs cik dalas sagriezis), ar dazadiem barkodiem.
Nevajag iedomaties kad vis ir tik vienkarshi.
Un nekadas pateretaja tiesibas netiek parkaptas, tikpat labi varu panemt vodkas pudeli un pateikt lai atlej man 100g, jo redz man litrs ir par daudz!

P pircēja 06.05.2011

Nu un kāpēc tad ir jafasē pa pus kilogramam nav jau tie laiki lai pirktu tonnām .Lai taisa mazākus gabaliņus .Un kur cilvēks kas dzīvo viens liks tik daudz . Nav ko aiztāvēt to vecas preces tirgotavu

P papa 06.05.2011

Neaiztavu maximu, bet izstastu kapec to nevar izdarit. Un kapec vini sver lielus gabalaus ta ir vinu izvele.

P pircēja 06.05.2011

To Papa Šei nav ārvalstis un cilvēki pērk tik cik var. UN ar vodku nevajag salīdzināt. Pirmkārt ta veikala ienāk jau salieta pa noteiktiem tilpumiem( strp citu ir arī 100g ) otrkart šo sieru fasē veikalā uz vietas un nekur neievada tās tev nav ārzemes. Vienkārši viņi grib lai izpērk. Tāāpēc uzpiež šādu situāciju ka tev nav izvēles, vai nu paliec bez siera vai nu pērc lielu gabalu..

E EDGARS 09.05.2011

Var jau maksimaa safasetu sieru kas sagriezts skelitees, tur bus kadas 6-10 skelites, pilnigi pietiks ja nevelas pirkt tik lielus gabalus kaa jau tika pieminets, nesaprotu...

G G 01.12.2011

Ai, nu tad principā sūdzās par veikalu, jo - nepatīk, ke nepārdod tādus produktus, kā gribētos? Jo tā tiešām ir veikala darīšana, cik lielos gabalos pārdod.
Neko viņi neuzspiež - nepatīk, aizej uz citu veikalu, uz tirgu vai jebkur citur, kur tā prece būs tāda, kādu gribi.
Ir muļķīgi sūdzēties par veikalu, ja - faktiski produktiem nav ne vainas, apkalpošana ir ok, bet vienkārši gribējās ko savādāku (mazākus siera gabaliņus).