www.sudzibas.lv MAXIMA шашлык

Maxima - шашлык

купила на лиго шашлык в ведре 8 лат , пожарили и не смогли прожеаить не куска , дома я промыля его от майонеза-одни жылы-кто-нибудь ещё польстился на марку мастера или мне одной не повезло

T tuttifrutti 26.06.2012

Uzhas!!!

Ausainītis 26.06.2012

Man žēl to vientiešu, kuri veikalā grib nopirkt labu un lētu šašliku. Ja gribi gardu maltīti, nopērs tirgū no zināmiem saimniekiem gaļu un iemarinē pats pēc savas gaumes.

T tuttifrutti 26.06.2012

Pilnīgi piekrītu! Nopērc svaigu gaļu, nepaslinko atrast internetā labu receptīti un šašliks gatavs!

Z zilais valis 26.06.2012

Tas, ko var nopirkt veikalos, nav šašliks, bet gan šašlika produkts. Līdz ar to nav ko izteikt pretenzijas.

F ferfreak 27.06.2012

Ha, ha, - tas ir tas pats šašliks, pēc kura, spriežot pēc viņu reklāmās teiktā (tur tāds tantuks, kurš nemāk ne kūku, ne plātsmaizi uzcept, tikai gaļveidīgo kaut ko) uz Līgo cilvēki rindā stāv?! :))))

*Delfinka* 27.06.2012

vienmer pati taisu sašliku:cukgaļa-sals-citrons-majoneze-sipoli-pipari...vienmer visiem garšo...nu bet vienmer atrodas uz produktu savs pircejs...

Z zilais valis 27.06.2012

Vēēēē... kādēļ labu mantu jābojā ar kaut kādu majonēzi????

*Delfinka* 27.06.2012

esi meginajis, pirms muti virinat??? katram sava gaume...

Z zilais valis 27.06.2012

Tur jau tā lieta, ka esmu mēģinājis... nav nekā labāka kā marinēšana baltvīnā un garšvielās... un majonēze lai nu paliek lieldienu olām :)

*Delfinka* 27.06.2012

;) katram savs...bet tas ir labak neka pirkt veikalos tuhljatinu;))

H hiacinteburka 28.06.2012

Gadās jau visādi, ka vajag uz fikso šašlku, tad nu ieskrien un nopērc.Bet ka kaut ko tadu drīkst tirgot???Tiešām, un vēl tā reklāma, ka rindas stāvot pēc MAXIMAS šašlika, smiekli nāk!!!Lai pakaunās labāk!

Ausainītis 28.06.2012

Sen zināms, ka labai precei reklāmas nevajag! Vai tiešām pa šiem 20 neatkarības gadiem jums visiem ir tik sazombētas smadzenes?

J JayB 29.06.2012

fuiiiiii