www.sudzibas.lv MAXIMA Šausmīga attieksme pret darbiniekiem!

Maxima - Šausmīga attieksme pret darbiniekiem!

Labvakar! Cik darbiniekiem ir jāaiziet no darba vietas, lai beidzot šajā iestādē būtu miers?!
Runa iet par Centrāltirgus Maximu.
Strādāju šajā iestādē. Trīs sievietes vienkarši neļauj iestrādāties un iedzīvoties jaunajiem darbiniekiem. Nav direktores, bet uzvedās tā, it kā tādas būtu!
Katru jauno darbinieku vienkārši ēd āra. Piekasās speciāli. Vecajiem darbiniekiem nepiekasās.
Ja netiks kaut kas darīts lietas labā, mēs savāksimies visi kopā un uzrakstīsim atlūgumus!
Darbiniecēm - Svetlanai Zaharovai , Ritai Korsakai un Svetlanas Zaharovas meitai Violetai nav vietas šajā iestādē!
Un kopš kuriem laikiem Ritai KOrsakai ir atļauts speciāli plēst bērnu maisījuma veselas pakas "Tutteli"un nocenot viņas priekš Violetas? Un tā tas notiek ar daudzām precēm!
Te jau tā nav kam strādāt,bet viņas visus vēl izēd.

"Lūdzu pieņemiet kādus mērus, ja nē neredzēsiet vairāk nevienu darbinieku šajā iestādē, kā arī iesim sūdzeties augstāk!" - tas būtu: visi darbinieki paslēpsies un sūdzēsieties 2. stāvā "Baltkrievu apaviem"?

A Alekss091 16.07.2018

Mīļais cilvēks ar kādām tiesībām Tu vari lemt kam šajā iestādē ir jāstrādā kam nav! Veikalam ir vadība un konflikti ir jārisina ar tiešo vadītāju pirmām kārtām! Un vai Jums ir maz tiesības publicēt cilvēku vārdus? Nav tākā pārkāpums? Ja nav konkrētu pierādījumu par pārkāpumu, ko parādīt tiem kas šo lasa, bet tikai Jūsu uzskats, kamdēļ šo vispār tukšo tekstu jāpublicē?

S Samanta1234567 17.07.2018

šitadas lietas parasti notiek vietās, kur mahinejas, melo, zog utt. tāpēc jaunos izēd. Pati stradāju CleanR par istabeni. bija mobings. beigās izrādījās, ka administrācija vnk viltojo darbinieku parakstus par nostrādātajām dienām.pretigi.