www.sudzibas.lv MAXIMA Sarūgušas preces

Maxima - Sarūgušas preces

Šovakar nopriecājos- Maximā atlaide mozzarela 0,39 centi, viens pēc otra klienti nāk aptaustīt paciņas, pēc sajūtām liekas ka mazliet izjukusi varētu būt iekšā, bet uz picas būs tieši laikā, termiņš labs, akcija arī, veseli 3 lielir plaukti pilni ar šo produktu. Liels bija mana pārsteigums atnākot mājās un nogaršojot- sarūdzis tik ļoti, ka mute jāskalo teju stundu pēc tād garšas! Cilvēki, lūdzu, neuzķeraties uz šo akcijas triku. Tiešām kauns maximas vietā, ka spēj iesmērēt cilvēkiem šādu bojātu preci! lūdzu izņemt no pārdošana!

24.09.2021

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 27.09.2021

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
Lai varētu pārbaudīt Jūsu sūdzību, lūdzu uz [email protected] atsūtiet pirkuma čeku un Paldies kartes numuru, ko izmantojāt pirkuma brīdī.
Ar cieņu,
Maxima Latvija

S sannas 25.09.2021

Nožēlojama sūdzība. Jūs kā pircēja neredzat ko pērkat. Kā to varēja redzēt darbinieki? Maxima šo produktu neražo, bet tikai pārdod, turklāt slēgtos iepakojumos. Pretenzijas pie ražotāja jāizdara.