Maxima - Salāti

Gribu padalīties - esmu dzirdējusi, ka Maximā nesen bija skandāls par gataviem ēdieniem; biju domājusi, ka pēc skandāla salātu kvalitāte kļūs labāka... cik es esmu naiva - šodien nopirku gaļas salātus (lai būtu, ko darbā paēst). Kad es atvēru trauciņu smaka bija vienkārši drausmīga un ne ar ko nesalīdzinama. Atgriezos veikalā, prasu pārdevējai "Vai tādus salātus vispār var pārdot?" Ziniet - pārdevējas frāze mani pārsteidza: "Ja jums nepatīk -tad neēdiet! " žēl tik naudu iztērēju - 1, 45 LVL - bet nu tomēr.. vai tad tā var?

O

ž Žanis 28.08.2009

sukas bļe!!!

A a 14.12.2009

kaa nav kauna tik rupji atbi;deet?

T Tatyana Sarkane 09.11.2016

Vakar nopirku Ķekavas maxima baltos salātus. Vemjam visa ģimene visu cauru dienu. Tik slikti. Caureja. Uz vakaru drusku labāk. Arī būs jāraksta pārtikas dienestam- tas nedrīkst tā būt