D Daiga 05.06.2008

Jau zinām... to pa rādio un TV skandē vairākas dienas. Jau ir saindējušies 25 cilvēki.

J jaja 05.06.2008

Ha, bet saindējās ar kartupeļu biezputru. Nē, cilvēki, nāciet taču vienreiz pie prāta un iepērcieties citur! Uz ēdiena (lasi - veselības) rēķina taupīt nevajag!!!

M Mikus 05.06.2008

nesaprotu, kapēc vispār kāds pērk maksimā :D es domāju gatavos ēdienus..

A Antiņš 05.06.2008

Jā un itsevišķi kartupeļu biezputru, vārītus rīsus, vārītus griķus :) Labi saprotu, nu tur kautkādu ruleti, ko mājas nav laika gatavot vai nemāk. Bet izvārīt putru jau nu nav problēma :))

L laila 01.07.2008

.. Vienu dienu uz pagiråm iegadajos Maximas siera salatus... kurus lenam edot.. mute kko sajutu-----vilku to ara un domaju, ka tas ir kads plastmasas gabals, bet ne... paplesu mazliet.. un izradijas, ka tas ir nags un es plesu shis naga skhiedras. Pec tam stundu pavadiju pie poda!!!

G Gita 01.07.2008

Maksimā tagad -30% kulinārijai :)
Pārāk jūtīgi visi esat...kādreiz serenādes varēja šķīt iekšā...gadījās arī pa tārpam... :)

K kkk 01.07.2008

Fui! Man pilnīgi slikti palika!!! Nekad tur neiepērkos. Labāk veltīt laiku un pašam pagatavot, nekā pēc tam izsviest naudu zālēm. Fui!!! :((

R Rulle 01.07.2008

Es visspar salatus neviena vejkala neperku, labak majas pašam istajsit.

Z zazu 04.08.2008

:)) чему удивляться, сама недавно купила салаты в максиме.
слегла на два дня с рвотой и паносом... у мужа тоже самое.. стало плохо сразу после съеденного. С ТЕХ ПОР В МАКСИМУ НЕ НОГОЙ!
пора их вообще закрыть.. только народ травят!!!
тупой литовский магазин! НАРОД НЕ ПОКУПАЙТЕ ТАМ ХОТЯБЫ ТО ЧТО ОНИ ДЕЛАЮТ СВОИМИ ГРЯЗНЫМИ РУКАМИ!!!

X xxyyxx 26.11.2008

Es saindeejos ar MAXIMAS salatiem, nedelju noguleeju maajaas, nu viena suuda bode ta MAXIMA ir...

I ita 16.02.2009

Taisniiba..
jau taa iipasghi neuzticeejos shiem maximas salaatiem, bet parasti izveeleejos kapostu vai tml, kuros ir sastavdaljas, ar kuraam mazaaka izredze saindeeties.. Vakar nopirku shos pashus - kaapostu salaatus - saturs - veci burkaani & daudzviet melni kaaposti..

G grrr 05.05.2009

Nu jā, nemaz nevajag salātus, man pietika ar makaroniem, kas papildināti ar dzelzs daudzumu, respektīvi - iegādājos Maximā makaronus ar gaļu (gatavotus uz vietas) un mājās atklāju, ka starp tiem paslēpies paliels metāla atlūzas gabaliņš. Patīkami.

I inese1977 29.03.2016

2016.gada 27.martā, Ādažu maximā nopirku gaļas salātus un siera salātus. Visa diena man tika sabojāta, kad siera salātus baudot sajutu mutē ko cietu. Tas izrādījāš nogriezts sievietes nags. Vai tiešām darbiniecēm nagi jāgriež pie salātu gatavošanas???

K Kristine Bogdanova 03.04.2016

! Jūtu līdz.

K Kristine Bogdanova 03.04.2016

Jā man atkal mati tika salātos.. 2 dienas vemt gribējās,ka atceros atkal slikti

A arnis999 10.04.2016

vakar nopirku gaļu ceptu - visu nakti vemju!!! iešu uz Pārtikas un Veterināro dienestu rakstīt sūdzību, lai izdrāž pēc pilnas programmas! Visu nakti mokos, nevaru pagulēt - jāvemj!!! maxima kaut viņi nosprātu!!

T Tatyana Sarkane 09.11.2016

Vakar nopirku Ķekavas maxima baltos salātus. Vemjam visa ģimene visu cauru dienu. Tik slikti. Caureja. Uz vakaru drusku labāk. Arī būs jāraksta pārtikas dienestam- tas nedrīkst tā būt

E edziins 04.01.2019

03.01.19 Rīga Plaza Maksimā iegadājos tuņča salātus, pēc kuriem bija saindēšanās, vemšana, caureja, temperatūra. Katrs paldies ir svarīgs.