Maxima - rupjiba

Sveiki,manai sievai te tads atgadijums bij ka veikalā stāvot rindā kura bij apmeram 15 metrus gara staveja mana sieva kad jau pienāca kārta likt preci uz lentas pienaca apsargs un pateica ka esot kase slegta lai ejot uz citu bet kaut ari zime nebij uzlikta ka slegta kase tad sieva ignoreja teikto un pardeveja ar apsargu teica pa krieviski "ti čo bļin gluhaja"mana sieva atbildeja ka "net ja negluhaja ja bereminaja"viņiem bij vienalga tik nekaunīi pateikt grūtniecei kura ir 7.mēnesī sieva ejot majas raudāja kaut arī grūtniecei un bēŗniņam tas pa labu nenāk.

K Komentētāja 07.02.2014

Vispār bieži saskaros kā daudzi stāv grūtnieču kasē un neliekas ne zinis, kas nāk mammas ar bērniem vai grūtnieces. Arī kasieri klusē un neizdara piezīmes

Minesota 07.02.2014

Sūdzības rakstītājs kārtējais analfabēts, kas nemāk salikt pieturzīmes.

Latviešu tautas 07.02.2014

Arnolds162! Nesaratu ko tu gribi. Pec sudzibas teksta tu esi debils, kas normali neko nevar formulet!

S sunskakisvarnapele 08.02.2014

Es atvainojos, bet grutnieciba nav slimiba. Ja pietiek speka, lai iet uz veikalu un vel stavet garaja rindaa, tad nevajag savu stavokli izmantot ka iemeslu, lai visi jusu klatienee klanatos. Varbut var aiziet pie info kases un tur isaku rindu stavet, vaVai ja man slikti bet veders vel nav lidz degunam, jarada visiem grutnieces pasi? Un ej pats uz veikalu ja sieva ir tik morali trausla.

P purr 11.02.2014

sunskakisvarnapele piekrītu Tev. Grūtnieces pataisītas par nez kādiem svētiem radījumiem, kuriem pat neko pateikt nevar. Autors varēja pats iet iepirkties, ja jau sieva tik trausla, tik neaizskarama. Un vispār tāda sūdzēšanās neliekas vīrišķīga.
Apsarga rīcība normāla, ja jau neklausās, ko viņš saka.

Latviešu tautas 11.02.2014

Arnolds162, ты не мужик, ты - тряпка если беременную жену посылаешь в магазин! Хотя среди латышей это нормальное явление...

Man pašai mazs bērns, bet stāvēju pie kases rindā Maximā XXX, kur ir bērnu kases, jo man priekšā tika apkalpoti veči ar ''alusvēderiem''bez bērniem. Rimi ir labāk, pārdevējas aizrāda!

č Čegevara 19.02.2014

Pirmkārt, nav ko iepirkties tajā slepkavu bodē. Otrkārt, mans vīrs pēc tādiem notikumiem, vienkārši aizietu pie tā apsarga tai pašā dienā un sadotu viņam pa purnu tā, ka nemetas. Esmu redzējusi tos apsarģeļus, kusli vārgulīši, kas tikai sievietēm un večukiem māk uzbraukt, bet nostājoties pretī normālam vecim piečurātu biksiņas uz līdzenas vietas.