www.sudzibas.lv MAXIMA Rupjā kasiere

Maxima - Rupjā kasiere

Pirms nedēļa iepirkos kopā ar draugu MAXIMA beidot noļuvām līdz kasēm izstāvējām garu rindu bet tas vēl tā. Pienāca mūsu kārta stāvējām un runājā bet kariere darījasavu darbu un izsita preces mums abiem kopā. Es saku ka tie ir divi dažādi pirkumi viāņa man krieviski uzbļauj ka viņai vien alga. Vispār gibēju viņai pateikt divus vārdus bet noturējos. Viskār kur viņa dzīvo Lastviski vispār nemāk runāt. NO TĀS REIZES VAIRS NEIEPĒRKOS ŠAJĀ VEIKALĀ PIE TĀS KASIERES.

O

S shady lady 15.06.2008

nu, ja Jūse preces nebija atdalītas, tad saprotams, kāpēc viņa sajauca kopā preces, kasiere taču nezin, kurš ko pērk. bet par to rupjību un krievu valodu - jā, šķiet, ka kādi 80% Maxima's darbinieki ir krievi un LV valodu nemaz netaisās savā darbā pielietot!

R RingoldsGršļāvs 01.07.2008

Pārbaudi pareizrakstību pirms ievieto komentāru, jo savādāk izskatās ka pats neproti latviešu valodu.

P petrusha 15.07.2008

slish ti co kak babka noesh, porabotal bi ti na jo meste ja b posmotrel kak ti bi vigljadel, kak celentan

: :D 30.07.2008

SAJA VEIKALA PIE TAS KASIERES :D :D ej nost ku tas labi skaneja :D

W www 10.08.2008

Kāds kasierei vārds un uzvārds?.

L lina 07.12.2008

nabadzīts!! kas tad Jums vairāk neaptīkami, tas, ka nepareizi preci uzskaitīja vai uzbļāba krievu valodā:))))))))))) un ja uzbļautu, teiksim, esperanto??? Ārstē nerviņus!

C catwalk 16.03.2009

Такие как Вы, загнали страну и народ в нищету и сплошные унижения. Вместо того чтобы зацикливатся на своих нацистских взглядах, подумали бы как вылести с последнего места в Европе по эффективности мер борьбы с кризисом. Посмотрим как Вы будете боротся за чистоту латышской нации и государственный язык, когда Латвию купят за долги...

M Mudīte 02.07.2009

oskariņ, tu pats gadijumā nēesi krievs???
ar latviešu valodu izskatās tev iet tik pat grūti cik tai pārdevējai :D:D

B bujaans 29.05.2011

es tavā vietā pateiktu tos 2 vārdus un ietu ārā no veikala.