www.sudzibas.lv MAXIMA Rupja attieksme

Maxima - Rupja attieksme

28. Maijā plkst. 8 no rīta pie pašapkalpošanās kasēm bija ārkārtīgi nesavaldīga jauna darbiniece, kurai ar vecākiem cilvēkiem strādāt nevajadzētu.

Es prasīju, kāpēc pašapkalpošanās kasē parādās Cena bez atlaides, lai gan plauktā bija Cena ar atlaidi. Par atbildi viņa rupji izspļāva, ka man ir jāzina, ka jāuzrāda maximas karte. Uz manu skaidrojumu, ka es to varētu arī nezināt un ka vairumam atlaižu maximas karte nav jāuzrāda, tāpēc es varēju kļūdīties, viņa turpināja neadekvāti uzvesties. Tā vietā, lai pildītu savos tiešos darba pienākumus, viņa izteica neapmierinātību ar vecāka gadagājuma cilvēkiem, kuriem neesot vietas šajā veikalā.

Savu uzvārdu nosaukt atteicās.

Šādiem cilvēkiem jāstrādā nevis ar cilvēkiem, bet gan noliktavā. Ar tik vāji attīstītam komunikācijas spējām tālāk netikt.

28.05.2022

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 30.05.2022

Labdien!
Lai varētu pārbaudīt radušos situāciju un veikt pārrunas ar kasieri, lūdzu uzrakstiet veikala adresi.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

R

B Bez vārda vārds 28.05.2022

Cilvēki paliek arvien stulbāki. Ir atlaižu kartes, ir soc.tīkli, mājaslapas, bet cilvēki paliek glupāki un glupāki, beidziet izrādīt savu nespējību ar muļķīgiem jautājumiem kā arī manipulēt ar savu vecumu. Ārzemēs 80 un vairāk gadnieki necenšas izskatīties, justies un būt veci, bet te ar savu vecumu manipulē un grib īpašu attieksmi. Sāciet lasīt, izglītoties. Ja to negribat darīt - klusējot iepērkaties.

MacBeton 28.05.2022

A kas tev liek uz Maximu iet?

A andrejkolo 28.05.2022

Gan jau pati sāka rupji bļaut "Kapec prece bez atlaides" :D Zinot tādus pircējus, kapeiku pisejus, pati vainīga :D

S sannas 28.05.2022

Ja kārtīgi skatītos uz cenu zīmēm, nebūtu jāuzdod debīli jautājumi darbiniekam. Uz cenas viss rakstīts kad kāda atlaide piemērojas ar karti vai bez, vai pērkot vairumā utt. Tādi pircēji, kas uzreiz sāk kliegt un veikalu saukt par zagļiem, krāpniekiem, nāk desmitiem katru dienu. Izkliedzās un aiziet kā varoņi, savus mēslus aiz sevis atstājot.

G Gonzo23 28.05.2022

Kāds sakars ar noliktavu, tur strādā arī labi cilvēki.

P polis 29.05.2022

Ka tik tai kasierītei nav vārdā Sabīna...

K Kliients 08.06.2022

Labi ziniet ka Lielvārdes maximā kases sāk strādāt no 10:00,ko tad jūs skrienat un bojājat rītu gan sev un kasierim?Tieši šajā rītā arī es biju veikalā un iepirkos,no mana skatu punkta kasiere bija laipna pret jums,bet jūs nemaz necentāties viņu uzklausīt un mēģinājāt pārbļaut ar ļoti nepatīkamiem izteicieniem. Un Kapēc gan kasierim ir jāatklāj savs uzvārds?