www.sudzibas.lv MAXIMA Rēķinu apmaksas laikā no 8.00-10.00 kasiere pieņem rēķinu apmaksu, bet atsakās veikt preču pārdošanu

Maxima - Rēķinu apmaksas laikā no 8.00-10.00 kasiere pieņem rēķinu apmaksu, bet atsakās veikt preču pārdošanu

Cien. Maximas vadība! Nav saprotama veikala apkalpojošā personāla rīcība. Vai tiešām personālam ir dots rīkojums no 8.00-10.00 kasē veikt tikai un vienīgi rēķinu apmaksu? Ja nē, kāpēc pensionāram, kurš veikalā vēlas samaksāt rēķinus un pie reizes nopirkt pāris ikdienā nepieciešamās ēdamlietas, pie kases tiek liegts tās nopirkt un pavēlēts pirkumu apmaksu veikt caur pašapkalpošanās kasēm? Vai šādi tiek "mazināta cilvēku plūsma veikalos"? Tāpat nav saprotams, kāpēc nākošais pircējs (ar lielāku preču apjomu) kasē tomēr tika apkalpots? Kur tad ir tā atšķirība? Kurai cilvēku kategorijai ir vairākkārtīgi jāriņķo pa veikalu un kura bez bažām tiek apkalpota?

25.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 25.03.2021

Labdien!
Ņemot vērā, ka februāra sākumā tika ieviesti vēl stingrāki tirdzniecības ierobežojumi, cilvēku plūsmas mazināšanai, rēķinu apmaksas laiku ĪSTERMIŅĀ esam novirzījuši uz stundām, kad cilvēku veikalā ir vismazāk- agri no rīta (8:00-10:00) vai vakarā (20:00-22:00). Šis ir vēl viens solis, lai kopīgiem spēkiem apturētu vīrusa izplatību, jo drošība un veselība ir mūsu prioritāte. Tiklīdz Covid-19 izplatība būs mazinājusies un situācija to ļaus, ierobežojumi rēķinu apmaksas kartībā tiks pārskatīti, lai atgrieztos ierastajā režīmā.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Lai varētu konkrēti atbildēt uz šo sūdzību , lūgums precizēt kurā datumā un veikalā, notika šis pirkums, rakstot mums uz [email protected]
Ar cieņu,
Maxima Latvija

Papildināts EvaM 25.03.2021

Diemžēl Jūs neiedziļinājāties mana rakstītā būtībā, bet vienkārši atrakstījāties. Neiet runa par noteikto ierobežoto laiku rēķinu samaksai, tas ir saprotams, tā šajā situācijā vajag. Bet kāpēc kopā ar rēķinu samaksu nevar arī iegādāties preces? Tajā pašā kasē ?

E

Komentāri (1)

н НеКариньш 25.03.2021

"Vai tiešām personālam ir dots rīkojums no 8.00-10.00 kasē veikt tikai un vienīgi rēķinu apmaksu?" - - - Tas ir nelikumigi! Veikala preoretates pienakums ir tirgot preces!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes