www.sudzibas.lv MAXIMA realizācijas termiņi

Maxima - realizācijas termiņi

Tā kā Maximas veikalos jaunas akcijas sākas katru otrdienu, devos otrdienā 22.decembrī uz Maximu pretim "Bērnu Pasaulei", lai Ziemassvētku galdam iegādātos nēgus (akcijas cena 1.99 300gr). Liels bija mans pārsteigums, kad Ziemassvētku vakarā gatavojos šīs gardās zivis likt galdā. Izrādās realizācijas termiņš beidzies 22.dec. Kā tas iespējams, ka tajā pašā dienā, kad sākas akcija, šis veikals tirgo jau vecas zivis zem akcijas cen zīmes. Pirmo reizi gadījās tik "patīkama" svētku dāvana. Neiedomājos, ka Maximā pat akcijas precēm stingri jāpārbauda realizācijas termiņš. Nu ko, pati vainīga! Bet parasti Maximā to preci, kurai beidzas šis termiņš tirgo atsevišķā vietā un par zemāku cenu.

Z

R Raitis 26.12.2009

Nu lūk pašu kļūda, jo, ja ir akcija, tad pārtikas precēm vienmēr ir jāskatās realizācijas termiņš. 22.dec. veikals ir tiesīgs tirgot preci ar termiņu līdz 22.dec., jo tas ir ieskaitot.
Šādas akcijas preces, kā pārtika, ir jāizlieto ātri, jo realizācijas termiņš tām ir ļoti īss.
Šoreiz sūdzība nevietā. Vien pašas vaina, tik tiešām.

S sss 28.12.2009

Nu un sūdīgi garšoja? Daudzām lietām ir vienas dienas relizācijas termiņš, ja kas.