www.sudzibas.lv MAXIMA Produkta neesamība veikalā

Maxima - Produkta neesamība veikalā

Maksimā nekad neesmu redzējis mūsu ģimenes iecienītās saldētās biezpiena pankūkas ''ekspresso', kuras ražo ''ariols".
Vai maxima speciāli lobē nesaldēto pankūku ražotājus?
Esmu pārtraucis Maksima apmeklējumus tā vietā izvēloties Elvi.
Vai varu cerēt uz atgriešanos jūsu citādi patīkamajā veikalā?

Āris liepiņš
aris. [slēpt]@inbox.lv

Ups, nepareiza bilde, komentāru izdzēst nevar :/ (Fail)

д Джонни 18.03.2018

Вы уже совсем сбрендили, диктуете частнику свои условия продажи, причём в единичном порядке. У "Максимы" миллион товаров продаётся в день, если замороженные блины плохо покупаются - они снимаются с продажи, если хлеб плохо покупают - его убирают с лотков.
А вообще, если у вас семья, так что ж вы заморозкой творожной детей своих травите, они ж дебилами вырастут. Руки из жопы вытяните, замесите тесто и купите на рынке натуральный творог, тонкие блины готовятся за полчаса, с завёрнутым творогом +10 минут. Хозяева своей земли, блин.

Pareizi, tādiem atsaldētajiem, kā Āris un viņa ģimene nav jāēd nesaldēta pārtika!

Sigita Bronze 19.03.2018

Ja es pārdodu preci, es izvēlos, ko es pārdodu - vai varbūt pasūdzēsies vēl, ka Maxima gaisa balonus nepārdod?

K keila2 21.05.2018

Asprātīgi . Komentārs vietā.