www.sudzibas.lv MAXIMA Prece veikalā - netiek pārdota

Maxima - Prece veikalā - netiek pārdota

03.10.2017. veikalā Maxima TC Domina 8.15 vēlējos nopirkt Cukura cepumus. Kasiere nevarēja noformēt pirkumu, jo šāda prece nav reģistrēta. Informācijas darbiniece paskaidroja, ka veikals tikko sācis darbu. Tad - 8.35 tika iesaistīts kāds darbinieks, kurš meklēja preces kodu datorā, 8.45 pateica, ka nevar zināt cikos prece saņems kodu. Man bija jādodas uz darbu, tāpēc patiku bez pirkuma. Principa pēc atstāju arī pārējos pirkumus. Tā nav pirmā reize, kad šajā filiālē gadās starpgadījumi. Arī šorīt pirms manis pie informācijas bija cilvēki, kuriem pārdotas preces ar nepareizām cenām

Dainis 03.10.2017

Jums no tiem cukura cepumiem smadzenes laikam aptaukojušās, ja dēļ viņiem uzņēmāties vēl šādu sūdzību sarakstīt, neesot ekstrasens pat varu aprakstīt otrā galā sēdošo personu.
Vārds: Madara
Vecums: 33
Augums: 174
Svars: 135
Hobijs: Rīšana līdz ģībonim.

A Anna Korkla 16.10.2017

Dominā veikals strādā nesen, nav jābrīnās par nejēdzībām, jo darbinieku štati nav noformēti, cilvēki brauc strādāt no visādām nomalēm,ari Latgales, viņi ir svešā veikalā, kā lai tur ko saprot? darba devēji grib tik grābt miljonus,
atverot veikalus,kad nav pārdevēju,re ko dara grābāt-kāre.Badakāši.