www.sudzibas.lv MAXIMA Подростки в внутри и снаружи возле главной двери, бегают и орут, курят!

AtrisinātaMaxima - Подростки в внутри и снаружи возле главной двери, бегают и орут, курят!

Каждый вечер возле магазина и внутри стоит толпа молодежи которая просто там тусуется а так же они бегают и орут, а так же место встречи алкашей, страшно вечером подойти к магазину, не знаешь чего ожидать, внутри очень тяжело передвигаться так как после 15: 00 больше посетителей, огромные очереди, часто стоят тачки не расставленных товаров, с коляской вообще не возможно пройти, кассиры не приветственные, настроение в магазине ужасное, овощное отделение находится прямо возле кассы не возможно подойти так как люди стоят в очереди, в основном одна касса работает, поэтому создаются очереди!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Emilija Varganova 29.03.2018

Maxima Petersalas iela 18a

Komentāri (4)

Sigita Bronze 28.03.2018

adrese?

E Emilija Varganova 29.03.2018

Petersalas iela 18a

N Nabaga Joriks 29.03.2018

To pašu var teikt arī teikt par veciem cilvēkiem! Pēc 10.00 rītā Olainē mazajā Maksimā pilns ar pensionārēm tantiņā kuras vienkārši stāv šaurajās ejās un pļāpājas jeb paņem tačku un divus soļus minūtē stumj sev pa priekšu pa šauro eju un nav nekādas iespējas tikt viņai garām!Otrdienās visas 5 ejas ir aizspostotas ar tantukiem kuras vienkārši stāv ejās un pļāpājas !

N Nabaga Joriks 29.03.2018

Камаз Отходов
Es neesmu pret to ka viņas tur ir es esmu pret to ka viņas tur tikšanās vietu pļāpāšanai rīko!Man pretī Maksimai autobusa pietura ar kuru braucu uz darbu, un ieskrienu veikalā paņemt sev padzerties ūdeni un kaut ko uzkost un bieži sanāk izskriet no veikala ar tukšām rokām jo tantuki visas ejas aizspostoja nevar tikt ne pie produktiem ne aŗī pie kases

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes