www.sudzibas.lv MAXIMA Plauktu krāmētājas izrunāsanās

Maxima - Plauktu krāmētājas izrunāsanās

Sodien ejot pa veikalu,apstajos paņemt preci-lasu ka samazinata cena.Plauktu krāmētāja saka-ko lasi visiem termiņi vienādi!Man izbrīns-atbildu,ka skatos cenu.Bet viņa saka-DOMA ES NEREDZU:(...Biju šokēta.Esmu pirceja un ņemu kautvai to preci kas patīk,kaut viņa plaukta iekrāmēta 5 pēc kartības.Bet vairak izbrīnīja bezkaunība un gados kundze kurai savs negatīvisms bij jaizsplauj.Es tak nezagu,bet liku groza un maksaju.Fuj,fuj un fuj

smejiesvesels 15.01.2018

Un te Jūs abas atikāties beidzot...:D

B BK 15.01.2018

Ak tu nabadzīte. Tagad trauma būs tev?

P piparkūciņa 15.01.2018

Kāda pārdevējai daļa ko klients ņem! Man riebjas tādas pārdevējas! iedomājas, ka ir bosi!

B BK 15.01.2018

Un ko jūs no sevis iedomājāties pircēji. Jūs uzskatāt, ka jūs visu varat. Bet tā tas nav.

P piparkūciņa 17.01.2018

BK es veikalā uzvedos normāli, cenšos bez vajadzības vispār pārdevējus netraucēt, tāpēc man neliekas normāli, ka mani kā klientu vēl paņem un nolamā. Ar kādām tiesībām? Laikam atkal raksta kāds kārtējais nenormālais pārdevējs! Darbā jāuzvedas normāli! ja nevari izturēt tādu darbu, tad ir jāmeklē cits darbs!

Pacco_al 16.01.2018

NU riktīga Burkā kudze, toties darbiniece rūpējas par savu veikalu. Laikam jau pareizāk ir neizlit jaunas preces kāmēr šādas "kundzītes" nav iztukšojušas plauktu ar iepriekš izliktajām precēm. Citādi izrakņā visus iepakojumus kamēr jaunāku (parasti +1 diena) termiņu neatrod.
Es taču ņemu kuru gribu... es tev atklāšu noslēpumu - veikala noliktavā ir vēl svaigāka prece.

K kriksis19991 16.01.2018

Tāda nu diemžēl mums ir tā sabiedrība. Nevar teikt ka slikta ir Maxima. Slikta ir sabiedrība.

B BK 16.01.2018

Es pati esmu veikala darbiniece. Un varu teikt vienu, ka JŪS pircēji pēdējā laikā esat palikuši ļoti rupji un bezkaunīgi. Jūs uzskatāt, ka esat pasaules nabas un jums visi ir parāda. Jūs kaut reizi padomājiet, kāda ir jūsu uzvedība pret veikala darbiniekiem. Mēs arī esam tādi paši cilvēki, ka jūs.

E Edmunds Kance 26.01.2018

MAXIMA veikalā pret personālu ir jābūt rupjiem, paši to pelnījuši! Galvenais, nepārkāpt likumu, lai šie nevar pretenzijas izvirzīt pret pircēju, bet uz laipnību lai necer!