www.sudzibas.lv MAXIMA pircēju krāpšana

Maxima - pircēju krāpšana

Šodien kārtējo reizi pārliecinājos, ka Maxima apkrāpj savus pircējus. Liela dzeltena zīme uzlikta, ka 40% atlaide visiem Lego konstruktoriem, pie kam norādīts ka cena uz cenu zīmes ir BEZ atlaides. Pie kases, protams, izrādījās ka nekādas atlaides nav. Kasiere vēl nesakarīgā latviešu valodā pieprasīja klienta karti, bet izrādījās, ka arī ar klienta karti atlaides nekādas nav! Kad palūdzu, lai noskaidro, kas par lietu, kasiere mani rupjā krievu valodā pasūtīja pie direktora vai informācijas vai vēl kaut kur tālāk. Bet ar to viss vēl nebeidzās! Čekā ieraudzīju, ka arī brokastu pārslas maksā 1.95 Ls, kaut gan dzeltenajā cenu zīmē bija 1.25 Ls. Tā ka turieties tālāk no Maximas, kurā apkrāpj pircējus, un kurā strādā stulbas un nelaipnas krievu kasieres, kas neprot latviešu valodu!!!

D Daniels 27.08.2008

Ka vinemeer vainiigi krievi...nu jaa

F fizalis 27.08.2008

Nu, baac! Tas skaidrs, ka nav normāli, ka šis kļūdu procents ir tik liels, bet esiet taču CILVĒCĪGI un saprotiet, ka tās ir kļūdas, ko parasti pielaiž CILVĒKI, jo pārdevējs vai nu aizmirst, vai nepamana maināmo cenu lapiņu, pārskatās, saputrojās, kasē info tiek nosūtīta automātiski pēc pvz ievadīšanas, bet tirdzniecības zālē, visam vienlaikus vienkārši nav iespējams cenas nomainīt, jo cilvēku plūsma ir nepārtraukta (viens tikko it kā oaņēma pa veco cenu un iet uz kasi, pēc viņa pārdevējs uzliek jauno cenu, nākošais pircējs paņem preci un dodas uz kasi...nu, protams, ka pirmajam radīsies domstarpības ar kasieri...), ja nu vienīgi visi strādā 24h diennaktī un pa naktīm vēl paspēj cenas mainīt... :)
Vai tad patiešām tas čakars ir vajadzīgs???? Ja man tā gadās, vienkārši novērtēju, cik man līdzi naudas, vai pietiks visam, tad izlemju, vai preci ar nepareizo cenu ņemt vai atstāt. Un viss!

D D 30.08.2008

Iesaku visiem rimi un maksimas apmeklētājiem atcerēties šādu faktu (jo sūdzības par cenu neatbilstībām pienāk bieži), ja cena neatbilst uzrādītajai un jūs piezvanat patērētāju aizsardzības dienestam - par katru nepareizo cenu veikalam sods ir 250 ls, ticat man - ja pasauksiet vadītāju un piedraudēsiet piezvanīt ptac, ātri vien jums preci piedāvās par paredzēto cenu, jo sodus jau atvelk no viņu algām.

F fizalis 30.08.2008

D-mone, vai tu nekad nekļūdies??? Arī skolā biji perfekta? Un lielajā dzīvē???
Protams, ka tas viss nav patīkami, bet kāpēc cilvēkiem vienmēr gribas citam izdarīt sliktu???

R rihards 20.09.2008

nepatiik Maxima, perc visu Stockmana- tur nekraaps. un nevajag vainot krievus

L lika 21.10.2008

Krievi nav vaivigi!!
Visi mes esam cilveki un vajag saprast viens otro!!

S smaidiigaa 21.10.2008

Maximas darbiniekiem cenas ir jānomaina pirms veikala atvēršanas!! Akcijas cenas mainās reizi nedēļā!!! Tā kā nevajg te runāt par kļūdīšanos!! Pārāk bieži viņi tur kļūdās!!!

P pēcis 09.12.2008

Smaidīgā, tu neesi tā vērta, lai es puspiecos nāktu uz darbu un mainītu cenas :)

vien 22.01.2009

Budama latviete ar tadu, sorry, pretekli ari runatu krieviski:) principa pec, lai pasmietos par to nikno sejas izteiksmi)))) es skaitos, ka lielakais aizvanojums nabaga autorei ir -citeju-"stulbas un nelaipnas krievu kasieres, kas neprot latviešu valodu!!!". izsujiet smadzenes ar krustinu, moz lidzes))))))))))))))

н Н. 23.03.2009

Nesen Maxima bija atlaide uz Pringles cipsiem - to es ieraudziju kataloga - iegaju Maxima dianu pirms akcijas stashanas speka - Liela paka maksa 1.19, maza 0.61 - nakamaja diena ienacu ieksha - lielai pakai noradita atlaide no 1.59(!) uz 0.99, bet mazai kartiba$)