www.sudzibas.lv MAXIMA Pircēju dezinformācija par atlaidem

Maxima - Pircēju dezinformācija par atlaidem

Kārtējo reizi nākas satikties ar Maximas (veikals Rīga, Slokas 115) pircēju dezinformācijas pasākumiem.
Šodien, 13.11.10 palīdzēju 85 g. mātei nopirkt traukus. Uz traukiem tiek izvietota informācija par akciju – „1+1”, no kuras ir skaidrs, ka nopērkot vienu trauku vienību, otro ( tādu pašu) Jūs saņemsiet par brīvu. Akcijas ilgums – 04.11.10 – 17.11.2010. Mēs ilgi izvēlējāmies, ko tieši nopirkt no plaša klāsta, un beigās nonācām pie kases ( ar 2 tējas krūzēm, 2 zupas bļodām un tt. kopā 8 gab.) Kur, diemžēl, izrādījās (ka gadās Maxima veikalos), ka kasē nav ieprogrametas tādas atlaides. No kasieres vārdiem „tas tā vispār nevar būt” – par akciju). Pieaicinājām vienu atbildīgu personu, kura arī nevarēja izskaidrot notiekošo, pēc 15 min. ir atnācis cits ”atbildīgais puisis”, kurš pateica, ka akcija attiecas uz ” eļļu un kafiju, nevis uz traukiem, un viņš nekā nevar palīdzēt, piedāvājot nopirkt visu par savu cenu, vai nepirkt vispār.
Nākas secināt - ne veikala laba reputācija, ne pircēja apmierinātība, ne cilvēkiem draudzīga vide nav priekš Maximas darbiniekiem prioritāte. Bet maldinoša informācija par neeksistējošam atlaidēm ir vispārpieņemta ikdiena. Es daudz ceļoju pasaulē un nevaru iedomāties tādu situāciju civilizētajās valstīs. Bet, laikam, mēs starp tiem neesam.
Traukus mātei veiksmīgi nopirkām citā veikalā. Bet garastāvoklis bija sabojāts.

A Agent Orange 13.11.2010

Cena plauktā ir tāda par kādu būtu jāpārdod! :) Viss! ;) Ja plauktā ir 3 ls, bet pie kases izsit pa 4 Ls... droši var protestēt un pastāvēt par savām tiesībām pirkt par cenu, kas ir plauktā! ;)

A aktā 13.11.2010

Viena pendža vecāka par otru!!! Droši vien nesaprata, kam ir tā atlaide un kam ne, bet re- visu bodi kājās sacēlušas

A a. 13.11.2010

Sveicieni Ak Tā - lasīt iemācies - tās pendžas tos traukus nopirka citā veikalā - tā tatad tāda akcija ir . Un kādēļ jālamā cilvēki, kuri grib ievērot savas tiesības . Tu laikam esi tas puisis no Slokas ielas veikala.

I ilze 08.01.2011

Maxima ir viens liels sūda bardaka veikals...
Vajaga pastāvēt uz savu un pieprasīt, ka pirksi par to cenu, kas ir plauktā un ticiet man pārdos atradīs kases programmā arī tādu cenu.
Galvenais nebaidīties un cīnīties ar Maximu! Viņa nav viss varena!