www.sudzibas.lv MAXIMA pielaikošanas kabīne

Maxima - pielaikošanas kabīne

Vēlos izteikt savu nepatīkamo apciemojumu svētdien 05.06.2011. Maxima lielveikalā, kas atrodas Deglavas ielā. Šajā Maximā es ierados pirmo reizi, un mani sagaidīja nepatīkams pārsteigums.
Ar draudzeni bijām nodomājušas pirkt peldkostīmu, bet, lai nopirktu, protams, ir nepieciešams pielaikot, līdz ar to katra paņēmām peldkostīmus un devāmies uz pielaikošanas kabīni. Tad netīšām nokrita peldkostīms uz grīdas un tā saucamais "pīkstulis" atlipa vaļā.(Kas tie par "pīkstuļiem", kas var tik vienkārši un ātri nokrist?) Mēs kā godīgas pilsones, uzlikām atpakaļ "pīkstuli" un pēc pielaikošanas aiznesām peldkostīmus atpakaļ.
Izstaigājām visu veikalu, un gājām pie kases norēķināties. Pēc kases norēķināšanās gājām uz durvju pusi, kad mums priekšā nostājās apsargs un ieaicināja savā kabīnē nepaskaidrojot, kāpēc?
Tad es uzdevu jautājumu "Kas par lietu, kāds cēlonis ir šai lietai?" Apsargs atbildēja, kad pielaikošanas kabīnē esot nokritis "pīkstulis". Tad lūk ir jautājums:
Kā pielaikošanas kabīnē var redzēt, kad ir pīkstulis nokritis?
Tālākā darbībā, mēs izkrāmējām savas somas, pēc apsargu lūguma. Viņi neko tajās neatrada. Bet ar savu uzvedību viņi aizskāra mūsu godu un cieņu. Beigās pat neatvainojās, bet vel piezīmi izteica, kad esmu aizdomīgi skatījusies uz kamerām. Neviens likums man neaizliedz skatīties uz griestiem veikalā, vai jebkur citur, kur gribu.
Līdz ar to secinu, kad šīs Maxima apsardze par daudz atļaujās pildot savus darba pienākumus.

D

T ToDinija 05.06.2011

Tagad abām ar draudzeni jums nāksies peldēties pa pliko!Tas veicina vienmērīgu iedegumu.

B BIGs 05.06.2011

Apsargi to visu filmē un tad pārdod par lielu naudu ārvalstniekiem, kā nelegālu Porno DVD.

H harijs 05.06.2011

Pērkot prezrevatīvus arī gribas piemērīt.
Interesanti, kā var pielaikot peldkosdtīmus. Salaiž savas mandenes, un brīnās, ka tauta aplīp.
Toletes podā arī ir kameras? Un ja nu es īstu mīnu nolieku!!!?

R radiators 06.06.2011

apciemošu šo maximu un noskaidrošu kas ar šo apsardzi ir.

J Jancis 06.06.2011

Par porņikiem tas točna! Drīz visi masturbētāji internetā redzēs, kā divas meitenes pielaiko peldkostīmus. Jūs tur neko citu vairs nedarījāt?

Q Queenie 08.06.2011

No more s***. All posts of this quailty from now on

M Mia 12.06.2011

..es arī skatos uz augšu uz kamerām, jo negribu, lai mani tur pliku piemērot kleitu, nopeilē.Lai vaktē, bet ne uz plikumiem blenž.

T ToDinija 12.06.2011

Nākošreiz ejiet pielaikot jaunos falloimitatorus, būs interesantāki video.

S sexgirl 14.06.2011

Gan jau pašas vien uzvedāties izaicinoši un vulgāri, tāpēc arī apsargiem likāties aizdomīgas...
Nevaru saprast par ko cepaties? Vai gribējāt apsargiem striptīzu uzdejot un viņi atteicās???