www.sudzibas.lv MAXIMA Personāls

Maxima - Personāls

Esmu patstāvīgs pircējs Maksimā, un kuru reizi jau novēroju šādu bildi, stāv sieviete ar blindiem īsiem matiem, zilajā kleitā un kliedz uz darbiniekiem. Viņa pat lamājas, var apvainot kādu no darbiniekiem sarunas laikā. Šodien 8.09.2020 bija tas pats, man gribas piebilst ka viņai laikam ir vajadzīga psiholoģes konsultācija. Kā noskaidroju tā ir direktore Biķernieku maxima. Nabaga darbinieki, viņi strāda vienā stresā, kas tā par direktori, nākamo reizi es būdams godīgs cilvēks nofilmēšu to un uzlikšu internetā-lai cilvēki zina kā uz viņiem ņirgājas augstākstāvošie. Kāds kauns šai sievietei, viņa uzskata ka var šādi izturēties pret citiem, viņa padara tos cilvēkus nelaimīgus. Lūdzu aizdomājieties par šādu rīcību-tur nekad nebūs labi ja šādi spiež uz personālu. Cilvēcīgi žēl tos darbiniekus.

Papildināts Gatis9943 08.09.2020

Briesmīgi slikta attieksme pret apkārtēiem

08.09.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 09.09.2020

Labdien!
Atvainojamies par radušos situāciju!
Uzņēmums neatbalsta kulturālās uzvedības un pieklājības normu neievērošanu.
Pateicamies par informāciju, esam nosūtījuši Jūsu atsauksmi uz Uzņēmuma Personāla vadības departamentu tālākai situācijas apstākļu noskaidrošanai.
Ar darbinieku tiks veiktas pārrunas.

Ar cieņu.
MAXIMA Latvija SIA

G

F fintifljusha 15.09.2020

СПАСИБО!ДАЖЕ НА НАШИ ЖАЛОБЫ НЕ БЫЛО ПОСЛЕДСТВИЙ!НАДЕЮСЬ ВАШ ОТЗЫВ БУДЕТ ИМЕТЬ ПОЛОЖИТЕЛЬНЫЕ ПОСЛЕДСТВИЯ!

е Елена Елена 10.11.2020

Бедные сотрудники в этом магазине!страдают только от наглых,грубых покупателей!а такого директора еще поискать надо!настоящего руководителя!