www.sudzibas.lv MAXIMA pensionāru šantāža

Maxima - pensionāru šantāža

Apsardzes darbinieks veikalā MAXIMA Jūrmals pilsētā izspiež naudu no 60 g.v. sievietes (2 gruppas invalīds) viltus ceļā ielūgot viņu pie sevis it kā ierāsties pēc laimesta MAXIMAs loterijā uzrādot uz to, ka pec noverošanas kameras ir redzams ka viņa vakar pie kases maksājot par produktiem nav samaksājusi par tualetes papīru kas palika grozā un tāpēc viņai jāsamaksa apsargam soda naudu 20 Ls!!! Ne protokola, ne policijas!!! Ne kadu citu pierādījumu!!! Kas daras mūsū valstī?

V

A Antiņš 17.12.2010

Ne kādu pierādījumu!!!Jūs tak pati rakstat kad novērošanas kamerā ir redzams..., bet ja ir redzams tad laikam ir kaut kādi iekšējie kārtības noteikumi, jo cik saprotu tad iztrūkumu atmaksā visi veikala darbinieki no savas "lielās algas"strādājot šajā prestižā veikalu tīklā.KĀ MAN RIEBJ ŠIE ZAGĻI GAN VALDĪBĀ, GAN LATVIJĀ!!!

M Mamuts 18.12.2010

Parasti apsargi pensionārus aizdurvē ievilina ar konfektēm, metot tās pa vienai uz grīdas...

D dainis 09.11.2011

pirmkart, ir dokuments, ko paraksta, ka apmaksa labpratigi veikalam nodaritos zaudejumus, otrkart tiek piedavats izveles variats-mentene, vai kompensacija.taka nauda netiek izspiesta un vienalga kuras grupas invalidz ZOG, vins ir ZAGLIS

R rojs22 09.11.2011

Kā tas ir palika grozā - kurā pusē? pirms kases vai tomēr paguva aizstiept mājās?
Un vispār veikalam nav nekādu tiesību nevienu šādi iemānīt un piespiest maksāt.

K kantoris 04 22.11.2011

nez ko jus daritu ja jums butu jamaksa par veikala minusiem no savas algas. es saubos ka jus butu ar mieru nostradat menesi 240 h un beigas sanemt minimalo samaksu! nevajag stiept preci ja neesi samaksajis.