www.sudzibas.lv MAXIMA Pašapkalpošanās kases pārdevēja bez kauna izjūtas

Maxima - Pašapkalpošanās kases pārdevēja bez kauna izjūtas

Pēc samērā ilgas gaidīšanas rindā biju aizkaitināta un šī vecā bāba bez kauna izjūtas izteica komentārus sev laikam pazīstamai pircējai, kura maksāja pie otras kases. Šķiet ka šīm vecajām kurvā ir prieks strādāt maximā tikai, lai ņirgātos par cilvēkiem, kuri pēc ilgā gaidīšanas rindā kļūs aizkaitināti. Maximai vajadzētu ieviet kādu jaunu moto - strādā lēnāk, maksā vairāk. Vai ko tamlīdzīgu, jo šī noteikti bija pēdēja reize, kad devos uz šo pretīgo, lēno veikalu.
Šadas vecas klaču bābas vajadzētu atlaist no darba lai cilvēkiem kuriem patiešām vajag darbu varētu strādāt. Bet kurš gan velās strādāt tādā pretīgā veikalā.
Maxima noteikti ir viss pretīgākais veikals, kurā esmu bijusi.

03.07.2019

B BK 04.07.2019

Ierunājās vecā, pretīga pircēja. No sākuma uz sevim paskaties un tad citus aprunā.

Tādām aizkaitinātām baktērijām nav ko vazāties pa veikalu un bojāt noskaņojumu citiem! Galu galā pastāv taču iepirkšanās internetā. Nekādu rindu, nekādu nekaunīgu pārdevēju.

A Anna 05.07.2019

Kāpēc pašiem?! Regulāri izmantoju pašapkalpošanās kases un tikai Maximā ik pēc katras preces mēdz brēkt - Sagaidiet konsultantu! Ne jau man ir līkas rokas, bet tiem, kuri preces reģistrē vai tiem aparātu uzstādītājiem. Un kā autore teica, arī Grostonas ielas Maximā ir vecas un dibenu pacelt negribošanas konsultantes tais pašapkalpošanās kasēs. Katru reizi ar bērnu ratiem jāskrien pie viņas uz budku, un runāšanas maniere ar zem katras kritikas. Bet fakts, kurš normāls tai bedrē strādās.

B biznesaklients 18.07.2019

1) Varu saderēt, ka šī nav pēdējā reize, kad ejat uz Maximu. Pat Zoļiks cilvēkus neatturēja no turienes.
2) Kāpēc pārdevējai par kaut ko ir jākaunas? Jūs jaucat morāles normas ar darba pienākumiem
3) Kāds sakars veikalam ar to, ka lēni rinda iet uz priekšu pašapkalpošanās kasēs? Tie tak citi pircēji tādi kā Jūs bremzē!