www.sudzibas.lv MAXIMA Pašapkalpošanās kases pārdevēja bez kauna izjūtas

Maxima - Pašapkalpošanās kases pārdevēja bez kauna izjūtas

Pēc samērā ilgas gaidīšanas rindā biju aizkaitināta un šī vecā bāba bez kauna izjūtas izteica komentārus sev laikam pazīstamai pircējai, kura maksāja pie otras kases. Šķiet ka šīm vecajām kurvā ir prieks strādāt maximā tikai, lai ņirgātos par cilvēkiem, kuri pēc ilgā gaidīšanas rindā kļūs aizkaitināti. Maximai vajadzētu ieviet kādu jaunu moto - strādā lēnāk, maksā vairāk. Vai ko tamlīdzīgu, jo šī noteikti bija pēdēja reize, kad devos uz šo pretīgo, lēno veikalu.
Šadas vecas klaču bābas vajadzētu atlaist no darba lai cilvēkiem kuriem patiešām vajag darbu varētu strādāt. Bet kurš gan velās strādāt tādā pretīgā veikalā.
Maxima noteikti ir viss pretīgākais veikals, kurā esmu bijusi.

03.07.2019

Tu Turkey901 03.07.2019

"Šadas vecas klaču bābas vajadzētu atlaist no darba lai cilvēkiem kuriem patiešām vajag darbu varētu strādāt. "

Kur ir visi tie cilvēki, kuriem patiešām vajag darbu un kuri tiešām grib strādāt?!

Īrijā un Lielbritānijā!

Me Mego izmeklētājs 04.07.2019

Ja godīgi nesapratu pašapkalpošanās kases un lēna apkalpošana? Paši taču apkalpojaties ?

Tu Turkey901 04.07.2019

Pašiem rokas no neīstās vietas aug!

Da Dace Koltova 05.07.2019

Ir katram izvele iet uz Maximu vai Rimi .Labi ka vispar ir veikali es apbrinoju šadus apvainojumus.Sākumā pastrādājiet kādā no veikaliem paši tad Jūs sapratīsies paši!

Bk BK 04.07.2019

Ierunājās vecā, pretīga pircēja. No sākuma uz sevim paskaties un tad citus aprunā.

Tādām aizkaitinātām baktērijām nav ko vazāties pa veikalu un bojāt noskaņojumu citiem! Galu galā pastāv taču iepirkšanās internetā. Nekādu rindu, nekādu nekaunīgu pārdevēju.

An Anna 05.07.2019

Kāpēc pašiem?! Regulāri izmantoju pašapkalpošanās kases un tikai Maximā ik pēc katras preces mēdz brēkt - Sagaidiet konsultantu! Ne jau man ir līkas rokas, bet tiem, kuri preces reģistrē vai tiem aparātu uzstādītājiem. Un kā autore teica, arī Grostonas ielas Maximā ir vecas un dibenu pacelt negribošanas konsultantes tais pašapkalpošanās kasēs. Katru reizi ar bērnu ratiem jāskrien pie viņas uz budku, un runāšanas maniere ar zem katras kritikas. Bet fakts, kurš normāls tai bedrē strādās.