LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Pašapkalpošanās kases - atbildīgā darbiniece / konsultante

Maxima - Pašapkalpošanās kases - atbildīgā darbiniece / konsultante

Ādažu Maxima, pašapkalpošanās kases - konsultante, kura jāgaida, ja iedegas sarkana lampiņa, un attiecīgs uzraksts, nenāk, jo neredz, ka pie kādas no kasēm lampiņa ir iedegusies. Aizeju pasaucu, jūtas pārsteigta , jo iztraucēju sarunu starp vairākām pārdevējām.
Pēc mirkļa konsultante atkal vajadzīga - atkal nenāk, atkal personīgi jāpasauc, atkal dusmīga, ka tiek iztraucēta klačošanās ! Un tā reizes piecas! Tracinoši, ka cilvēks pat nevēlas pildīt savus tiešākos pienākumus. Kāpēc tad vispār iet uz darbu ? Lai tarkšķētu ar kolēģēm no citiem veikaliem, vai lai pildītu savus darba pienākumus? Ja vien laiks tobrīd nebūtu ierobežots, visi pirkumi turpat pie kases arī paliktu, pagrieztos un aizietu.
Veikalu tīkls Maxima, nav iecienītāko veikalu sarakstā, izvairos tajos iepirkties. Šoreiz tas trāpījās kā tuvākais un ērtāk pieejamais. Bet šīs konsultantes nihilistiskā attieksme pielika punktu. Paldies Ādažu Maxima pašapkalpošanās kasu konsultantei, turpmāk šī tīkla veikalos vairs neiepirkšos.

Papildināts Kristīne Zvingēvica - Kalniņa 26.07.2018

Problēma netika pat sākta risināt. Kundzīte - konsultante tā arī nesaprata par ko esmu nikna, lai gan vairākas reizes tas tika paskaidrots

Komentāri (2)

"Kāpēc tad vispār iet uz darbu ?" - un kāpēc vilkties uz pašapkalpošanas kasi, ja nepārtraukti jāsauc konsultants?!

R razors 26.07.2018

Un tā reizes piecas! Varbūt labāk iet uz parastajām kasēm, ja pašapkalpošanās ir par sarežģītu. Ne jau darbiniece
vainīga, ka esi blonda

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes