www.sudzibas.lv MAXIMA Pašapkalpošanās kase- pārdevēja

Maxima - Pašapkalpošanās kase- pārdevēja

13.12.2023. Iepērkoties veikalā maxima vēlējos par preci samaksāt pašapkalpošanās kasē (ap plkst. 17: 00) . Norēķinoties gribēju izmantot bērna sakrātās monētiņas, ko esmu darījusi arī iepriekš, bez problēmām. Tai brīdī, kad sāku bērt monētas tam paredzētajā vietā, darījām visu pēc norādēm - ne vairāk kā 20 monētas vienlaikus, pie mums pieskrēja pārdevēja un sāka bļaut (nē, es nepārspīlēju - bļaut!) , ka mēs tā nedrīkstam darīt, tā neesot nauda, mēs lūk salauzīsim aparātu un vispār kas viņu pēc tam tīrīšot laukā no tām monētām. Vairākkārt atkārtoja, ka “melnie” jau nav nekāda nauda un turpināja uz mums kliegt. Es jutos pa tiešām pazemota visu pircēju priekšā. Beigās samaksāju ar naudas zīmi, lai ātrāk izkļūtu no pazemojošās situācijas. Man ir jautājums - tad kāpēc vispār ir šada funkcija, ja to, pēc pārdevējas teiktā, nemaz nedrīkst izmantot? Kāpēc pret mani tika pacelta balss? Es dzirdu un saprotu arī bez kliegšanas. Ļoti nejauka pieredze…

13.12.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 14.12.2023

Labdien!
Nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi ir viena no mūsu prioritātēm, tādēļ pateicamies par atgriezeniskās saites sniegšanu.
Ar darbinieku tiks veiktas pārrunas un atgādināti viņa tiešie darba pienākumi, īpaši uzsverot ar cieņu un lojāli izturēties pret klientiem.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un novēlam patīkamu iepirkšanos Maxima tīkla veikalos.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

S sannas 13.12.2023

Roboti nav sīko monētu "utilizācijas" veids. Un viņi tiešām mēdz "uzkārties", ja tur samet daudz viena nomināla monētas. Monetu iekšējās krātuves nav bezizmēra. No monētām jācenšas atbrīvoties pakāpeniski, nevajag veidot sastrēgumus, sevišķi pirmssvētku laikā.

P Pircejins7790 13.12.2023

Tur kopā nebija pat eiro.. tas process ir ļoti ātrs un neko mēs nebūtu aizkavējuši, ja vien nebūtu bļaustīšanās.

Velvetpopstar 13.12.2023

Dīvaina pārdevēja, ja melnie nav nauda? Kas tad tie ir? Ji pagaidām nav pieņemts likums par 1 un 2 centu monētu izņemšanu no aprites.