www.sudzibas.lv MAXIMA Pašapkalpošanās kase

Maxima - Pašapkalpošanās kase

Labdien.
Iepērkoties jūsu veikalā, izvēlējos pašapkalpošanas kasi nr.12. Datums 01.10.2017. Pulkst.15: 47: 04
kopējā pirkuma summa bija 3.40eiro, man bija viena 1eiro in viena 2eiro in divi 20centu monētas.
Iebēru tās monētu caurumā, kur neuzrādijās šis 1eiro.
Domāju varbūt aparāts kļūdijās, nospiedu, lai atgriež naudu. Izdeva vairs tikai 2eiro monētu in divas 20centu monētas. Tā arī 1eiro pazuda. Kad pārdevēja atvēra aparātu, manu eiro neatradām, bet redzēju, ka nevietā mētājas cita monēta, tas lika saprast, ka neesmu vienīgā, kurai pazūda nauda.
Noslēgumā norēķinājos ar karti.
Ceru, ka jums izdosies uzlabot šīs iekārtas.
Sigita

Life_is_life 01.10.2017

Maxima pati nerazho ne shis iekartas ne eiro monetas!

C critical thinker 01.10.2017

tiešām ticamāk ir, ka monēta aizripoja uz kreiso kasi, nevis, ka varbūt tomēr netika iemesta? cilvēki mēdz kļūdīties, nekā personīga

д Джонни 04.10.2017

Jautājums: kādēļ jāizmanto monētas tādās vietās, kā naudas automāts, ja ir iespēja norēķināties ar karti?