www.sudzibas.lv MAXIMA Par latviešu valodu

Maxima - Par latviešu valodu

Labvakar!
Gribu pasūdzēties par to,ka šī ir vienīgā Maxima,kur mani nesaprot latviešu valodā.Zāles darbinieki,pārdevēji aiz vitrīnām.Kā man paskaidroja viens darbinieks,viņiem latviešu valoda nav nepieciešama,jo direktore pārzin tikai krievu valodu.Man nav pretenziju,ja man atbild krievu valodā,bet es vēlos lai mani saprot latviešu valodā,jo šeit tomēr ir viena valsts valoda un tā ir latviešu.
Jauku vakaru visiem!

Z

Ausainītis 02.07.2012

Runā angļu valodā un tapsi saprasts!

Z zuks 02.07.2012

Angļu valodā runā jaunieši:) nevis tantes Maximā:)

Ausainītis 02.07.2012

Bet mēs taču esam ES! Leišu Maximā tantēm ir jārunā angļu mēlē!

M mja 02.07.2012

es gatavs kinieshu valodai. smirdiet nost ar to baltu valodu.

J Jānis Ozols 03.07.2012

Man gan būtu ļoti lielas pretenzijas, ja ar mani nerunātu latviešu valodā. Nemaz nerunājot par to ka mani varētu nesaprast. Ātri vien liktu noprast, ka viņai tur nav vietas.

*Delfinka* 03.07.2012

tapec, ka latvieši smird pārak;)) ar kūti, sūdiem, un agresiju pret krievu runajusiem...

Y YoYo 04.07.2012

Te nu es gribētu konkrēti oponēt!!!
Nezinu ar ko Jūs tur runājāt, bet AR PILNU ATBILDĪBU VARU APGALVOT, ka šeit runājat pilnīgas muļķības!!!
Kāpēc tā saku, tāpēc, ka šis man ir tuvākais veikals un iepērkos tajā REGULĀRI.
Jā tur ir krievu tautības cilvēki, bet visi, kas stāv aiz letēm, vai sēž kasēs, visi runā VALSTS VALODĀ!!!
Protams cits labāk, cits ne tik labi, bet NEKAD neesmu saskāries ar situāciju, ja runāju valsts valodā man atbildētu krievu val, vai vēl trakāk - Ņepoņimaju!

Z zuks 04.07.2012

Mani nesaprata nepārtikas nodaļā pie traukiem.Uzdevu jautājumu un man atbildēja " što"?Pat nebija ne lūdzu ne kā varu palīdzēt.Mani aizsūtija pat konkrēti virzienu neparādot.Palīdzēja vienīgi vīrietis, kurš strādāja elektronikas nodaļā.Otrā reize bija pie salātiņiem aiz letes.Trešā reize nebija saistīta ar valodu:), bet bija jauki klausīties, stāvot rindā, kā divas kasieres sarunājas pa vietējo telefonu savā starpā (apsprieda brīvdienu piedzīvojumus) un protams, ka pircējiem neteica ne paldies, ne lūdzu, ne nosauca summu kāda jāmaksā.:)Varbūt es esmu kašķe, bet es vēlos uz savu paldies dzirdēt arī lūdzu.:)Bija arī ceturtais gadijums, kad lūdzu palīdzību alkohola nodaļas menedžerim, bet viņš vai nu nesaprata vai negribēja saprast:)
Tā arī ir visa mana pieredze Slokas ielā.Es tātad uzķēros uz neīstajiem darbiniekiem un tas rada manu priekšstatu par šo veikalu.Man ir liels prieks, ka ir cilvēki, kuri slavē šo veikalu un darbiniekus.

*Delfinka* 05.07.2012

YoYo-šitam tak vistam patik savu dzives neapmierinatibu izgast uz veikaliem...

S Shursha 09.07.2012

Katru dienu ieperkos shaja Maxima, un nekad neesmu saskarusies ar situaciju, ka mani nesaprastu, vai atbildetu krieviski.
Man ir liela nojauta, ka Jus apstadinajat apkopeju vai kadu no personala, kas nav tiess maximas apkalposanas personals.Un jautajums "što"-tas krieviski nozime :ka ludzu.Saisinajuma.Tadel uz to nav jadusmojas . :)