www.sudzibas.lv MAXIMA Par bērnu vešanu iepirkumu ratiņos

Maxima - Par bērnu vešanu iepirkumu ratiņos

Labdien. Esmu dvīņu mamma un maniem bērniem ir 3gadi. Šodien iepērkoties valmierā limbažu ielas maximā kurā iepērkos jau vairāk kā 5 gadus apsargs pie kases man aizrādīja par to,ka iepirkumu ratiņos sēž bērni. Kad jautāju,lai paskaidro kādēļ nedrīkstu bērnus sēdināt ratos teica,ka esot jānāk pie vadītājas,lai noskaidrotu kādēļ nedrīkstu savus bērnus sēdināt iepirkumu ratos un,ja man ir divi bērni man katram ir jāņem savi rati. Vienmēr iepērkoties sēdinu dvīņus iepirkumu ratos,jo ir neiespējami vienai mammai vest divus ratus. Palūdzu,lai parāda man iekšējās kārtības noteikumus,vai kādu likumu par to,ka nedrīkstu sēdināt divus bērnus vienos ratos. Interesē kā,lai iepērkos veikalā viena ar diviem bērniem kuri skrien un ir aktīvi?! Vai tiešām labāk ir kad bērni skrien pa veikalu un kaut ko apgāž?! Vai tomēr dēļ apsarga sliktās omas neapmeklēt vairs veikalu? Neesmu vienīgā dvīņu mamma,kas ieperkas tieši šādi ar maziem bērniem viena un sēdina abus bērnus iepirkumu ratiņos. Jo limbažu ielas maximā nav bērnu divvietīgās iepirkumu mašīnas,ko vienmēr izmantojam xxx maximā valmierā. Gaidu jūsu atbildi.

Ar cieņu,Līva Liepiņa.

P pantera1991 06.08.2018

Diemžēl ,iepirkuma rati nav domāti ,lai sēdinātu bērnus ar ielas apavaiem,kā arī suņiem.Iepirkuma rati ,ir domāti lai pircējs, saliktu savus izvēlētos pārtikas produktus,nevis bērniem un suņiem.Pēc PVD normām,nu nedrīkst ar šiem ratiem vadāt bērnus un dzīvniekus.Padomājāt ar galvu,ne visi pārtikas produkti,ir iepakojumā,un bērni ar visiem apaviem sēž ratos,kur no ielas apaviem nokļūst mikrobi un bakterijas. Tad ,iesaku braukt ar saviem bērnu ratiem.Apsargs ,arī pareizi darīja ka aizrādīja,jo to pieprasa veikala vadība,ne jau apsargs uz savu galvu izdomāja

E Emils Berzins 05.09.2018

Ja vins jau dara savu darbu vienkarsi!

D dannii 21.09.2018

Un pareizi darīja ka aizradīja. Iepirkuma rati nav bērnu un dzīvnieku rati. Neievērot higiēnu var mājās, bet veikalā cilvēki ratos produktus liek, ziniet.

J Judīte_K 04.07.2019

Iepirkuma grozs nav domāts tur sēdināt bērnus ar ielas apaviem utml! Vai tiešām "es-māmiņas" nesaprot vienkāršas un normālas uzvedības normas?