www.sudzibas.lv MAXIMA par apsardzes regionalo kurzeme

Maxima - par apsardzes regionalo kurzeme

Sudziba par to ka izturas Maxima Latvija apsardzes redionala departamenta direktore pret savie dariniekiem, pec vinas sistemas nedrikst neko darit, ne est, ne izvedinat galvu izejot no veikala, ja aiziet uz toleta un ja ilgk pa 15.min tad jau sak meklet kur apsardzes darbinieks palicis, nedrikst iepirkties vakara kad rivaks tikai veikala slegsana bridi kad jau preces veikala izpirktas n ko darit tad cilvekam kam gimene?vai tiesam jabut tadiem suna likumiem.vai ari kad apsrgs em kass nost regionala direktore Liga Inge iesut taja bridi cilveku savu zagt preces, vai tad tas ir pareizi?kamer pasargs aiznemts ar kases pavadisanu un kasieri ka taja bridi speciali zog un pec to iebaz acis smejoties ka tu strada, oti daudz Liga Inge parkap ieksejos noteikumus, noteikumos rakstits ka drikst bet vina mutiski pasaka nedrist, vai tad ta var manit domas?u vina jau ir nomainijusi pusi apsargus kurzemes regiona darot uz viniem spiedienu darba laika patstavigi kautko jaunu izomajot u parbaudot, ta jau ir cilveka tiesibu parkapsana, ko nozime iedot civekam varu kas nav stradajis apsrdzes joma u veikla kas nacis no kriminlpolicijas, kapec tad aizgaja no turienes?un ja aizgaja va tad var tada sua atieksmi verst pret saviem darbiiekie un kad grib nogriez algas uz minimalo, ka lai cilveks dzivo ar gimeni?

X xxx 18.09.2010

iemācies rakstīt

J Jānis 18.09.2010

Tiešām jāiemācas rakstīt! Brīnums kā šis cilvēks ir pareizi uzrakstīji adresi www.sudzibas.lv :D :D Neapmierina vadība, nestrādā, tas ir tik vienkārši!

A atlaistais 21.09.2010

Pilnībā tev piekrītu! Tas cilvēks tiešām neko nesaprot tikai eksistē un saņem algu par bļaušanu! Tagad esmu laimīgs ka esmu no tā murga ticis prom!

B Beril 22.09.2010

Maximas sit'ema visiem sen ir zin'ama.. biezi veikala vaditajas pasas apzog veikalus, apsargiem liek kluset. Ka piemeram Deglava iela maxima.. ar furem naktis izveda. Sis tas tiek ielaists veikala nelegals. Ir ari vaditajas, kas pelna naudu uz apsargiem - saraksta dokumentos ta, lai visi nebutu oficiali vai ari butu minimala alga.. ai ai ai.. kas tik tur nenotiek :) bet ne visas maximas.. atkariba no regionalas direktores un vekala vaditajas!

D dzordan 01.02.2011

jā iemācies rakstīt un par to ka specijāli apzog veikalu ko tad tajā brīdi dara otrs apsargs kamēr cits ar kasēm darās

B Bandists 07.03.2012

Pilnīgi piekrītu raksta ievietotājam!
Šeit neiet runa par rastību un gramatikas kļūdām, bet Līgu Ingu! Viņa ir vecmeita un šādi izrīkojoties ar saviem padotajiem kompensē savus kompleksus un viņas pakalpiņi "izlēkā" viņai. Viens no viņas suņiem ir Intars Incenietis, kurš dzīvo Saldū. Man tā arī bija X MAXIMA, kur strādājam pa vienam apsargam, katrs savā maiņā! Kāmēr es skatijos kamerās, ko dara, man zināms, narkomāns-alkoholiģis, tikmēr Intara iesūtīts pakalpiņš paņēma divas alkohola pudeles. Uzrīko veselu teātri, mani padara par meli un, ka nestrādāju. Tikai tas, ka pa nedēļai es noķeru zagli un tas, ka video novērošanas ir, maigi sakot, galīgā miskastē viņu neinteresē! Par šādu stulbumu man iedeva mēnesi pārbaudes laiku, 100Ls jāsakamsā kompensācija, tikai nesaprotu par ko un iedeva man vēl uzrakstīt atlūgumu, bez datumiem! Tā vien liekas, ka viņa ar saviem suņiem paši zog! Nesaprotu, kur skatās Līgas priekšniecība?!? Kādreiz, kad vēl šī mežone nebija tikusi par Kurzemes reģiona direktori, par darbu varēja neuztraukties! Tas, ka man ir krētīdi, kuros man aiziet visa alga tas viņus neinteresē, kā, lai es viņiem uzdāviņu 100Ls, ja man no algas, pēc krītu nomaksas pāri paliek 15-20Ls!!! Kur vispār šādi pretīgi, vulgāri un zvērīgi cilvēki rokas!