www.sudzibas.lv MAXIMA Nokrāpti izdodamie latiņi

Maxima - Nokrāpti izdodamie latiņi

Labdien!

Gribu padalīties par kārtējo iespēju tikt apkrāptam... nedaudz:)

Maxima veikals diennakts (un ne tikai) kasieres darbs-grūts:), bet ļoti galanti tiek nokrāpti izdodamie latiņi. Jo tu vairāk iepērcies un neskati cenas + izdoto čeku... var taču neizdot 2 Ls... tikai santīmus, bet ņemot vērā jau gūto pieredzi ļoti rūpīgi pārskatu iegādāto preci... un tā kā man bija divi dažādi pirkumi... pamanīju... pajautāju: vai varētu man izdot visu atlikumu? atbilde: Vai, sajuka! (bez atvainošanās)

Jā, nakts maiņās un cilvēku pārpilnībā dienā viss var sajukt:)

Brīnos, kā nenākas man sajaukt- 2 latu vietā iedot 20 santīmus.:)

Kļūdīties gadās, bet izskatās jau nu atstrādāta taktika... varbūt nepamanīs:)

M musha 10.01.2008

Manuprāt, cilvēki, kas strādā Maxima ir vienkārši noguruši... Un tas ir pilnīgi saprotams, ja jāstrādā 12 - 16 stundas dienā, ka smadzenes atsakās brīžiem filtrēt informāciju...

Būsim iecietīgi viens pret otru.

Iecietība, sapratne un smaids izglābs pasauli:)

J JJ 07.03.2008

nevienu tak nespiezj tur straadaat...

G gatis 07.03.2008

tur jau netikai nostradina,bet pardo 6 mensus vecu partiku.zivim tiek nogriestas galvas jo tas smird un uztaisita akcija ka to dara muku sala73 ka ari nokartes nonem naudu ka uzrada uz aparata

B bai-buciite 03.04.2008

Manai draudzenei reiz arī neizdeva piecus latus, nu neko zvaniija apsargam lai paskataas kameraa ciik iisti nauda iedota un paardeveejai naacaass tomeer naudu atdot, jo viniem tur Maximaa esot labas kamers, visu varot pievilkt klaat :)

Z zita 12.05.2008

maximas kameras ir pedejais suds, taka par to 5 vari nedirst ja!!!un vien jautajums ko tad jus ejat uz tam maximam jajau tur tik slikti, ejat uz rimi, bet cik zinu visi skrien kur letak!!

R Rūdolfs. 19.05.2008

Stulba mājaslapa. Sūdzību kastītes ir veikalos. Tad ejiet un sūdzieties tur! Ko jūs te tenkojat kā vecas bābas??

E es... 04.06.2008

Es pati strādāju veikalā MAXIMA par kasieri. MAn arī ir bijis tā ka es naudu nepareizi iedevusi vai par daudz vai par maz. un ir bijis tā kā mani arī piekrāpj. un vakarā skaitot kasi un ja tur ir iztrūkums tad mums pashiem jāmaksā par to no savas kabatas. tas nav patīkami tā, kā katrs var kļūdīties.

mani vienreiz maximā apčakarēja pa 7 latiem!un vienreiz pat par 16 latiem!

D Dace 09.11.2008

Maksimā vispār ir nepieklājīga attieksme ppret klientiem, piemeram es panemu persikus kas ir letaki neka nektarini, si man sit kase nektarinus- es saku tie ir persiki! si nemaz nedoma atvainoties, un vel uzmet niknu acu skatienu, apsurds kaut kads!!!kapec man jamaksa par to ko es neperku? stulbums, es jau neko neteiktu ja man atvainotos, bet si redz veel dusmosies, princese!

D Dace 09.11.2008

un nakamreiz bija cita pardeveja, es sai pirms sisanas kase saku- tie ir persiki! si dusmiga toni- ES ZINU!!! nu maitas vispar sis visas ir, cita varda es vairs nezinu ko pateikt!!!

A Aleksandrs 09.11.2008

Es neeju uz dargajiem elvi, ieperkos maxima, nevajag pizdziit te huinju, ja nebutu maximu, noliktu karotes jau sen.No so veikalu ienaksanas briza ne reizi nebiju nopirkusi nekvalitativu preci(partiku).Ja jus ganaties tikai pa nocenoto nodalu, tad, sorry, pasi vainigi.

F FAKTS 09.11.2008

Paldies tai kasieritei veikala Maxima čiekurkalnā, kundzei gados ar tadiem iesarkaniem raibiem maties-paldies par smaidu, laipno attieksmi un parunašanos :))

H heli 11.11.2008

Esam visi tikai cilveki, katrs kludamies, neviens nav ideals!!!Kludas aizradisim, bet ar sapratni.Nekrasosim tos pardevejus tik melnus-vai tad pasi esam visur balti?! Kurzemee cilvecinji sirsnigaki, Rigaa dzeligaki-bet viduscels ir SAPRATNE!

vien 22.01.2009

Ja Jus piecakare, tad TIKAI PASI VAINIGI! nauda ir jaskaita neatejot no kases.

C Cilintana 06.01.2012

Kasiere tak sanem asaras ne jau algu, tapec vinas i apzog klientus!!!Bet vinas dara to tik gudri ka nemaz nevar to pieradit.pa cik pats stradaju apsardze un ip kameras kuram ir 2 pikseli march firmas tik tiesam redz to pieciti uz kases pa visu ekranu.lieta tada kad kasiere jau rita atnakot uz darbu 8 rita no kases nozog latu.bet pa visu dienu skatas tadu babulju no kuras varetu panemt to laciku lai kase nav iztrukums.10 no rit jau nozog to laciku no babulas, babula ar nav glupa pec 5 minutem atnak un saka ka pietrukst naudinas.atnak protams vecaka kasiere un parskaita kasi, bet tur jau ta lieta ka kase sakrit bet laciku ko nozaga aiznes ap 9 jau uz garderobi.ka ari videonoverosana kasi var pievilkt pa visu monitoru redzams ka laciku nemaz babulai neiedod!!!

M mmmmmmm 09.03.2014

Bljaviens jus idioti nereali vienkarsi mes sev kabata neko nevaram ielikt no rita skaitam kasi kameras prieksa leja ejam zem kameram pie kases kameras ja iztrukums kase maksajam no savas kabatas ja ir plusi mums pat nesaka par to saka ja ir plusa 6 vai 2 santimi kaut ta nav ta ka beidziet dirs losharas ja zinatu lieki nerunatu!!