www.sudzibas.lv MAXIMA nogaja parklājums, nestrādā

Maxima - nogaja parklājums, nestrādā

Nopirku pirms pāris dienam Maximā Jelgavā, Driksas ielā vafeļu cepamo pannu Vulcano uz akciju 5Ls parasta cena ~11Ls. Pirmo reizi izcepa tā neko, otro reizi 50% it ka nepiedegošais pārklājums palika uz vafelītes, ka tādi melni punktiņi, nu neko izsledzu un noliku.Nekādus asus prieksmetus vsp neizmantoju, vafelites nemu nost ar rokām! Pec dienam domaju pamegiņasu ieslegt apskatities, bet vina pat nesledzas ieksa vel lielāks pārsteigums bija, kad apskatot skrūvītes viņām vītnītes jau bija aplauztas, tatad kads jau remontējis un uzlimītes par eu atbilstību ari nav. Zel, ka izmetu čeku-domaju pa 5čuku nopirku tad nemainīšu, bet kad tik ātri saplīsīs negaidiju, ja būtu čeks ietu lamāties. Bet ja ta tagad padoma, ja ari man butu ceks, tad vini pateiktu, kas es veikusi pašrocīgu remontu, jo tas skruvites aplauztas... un diez vai, ka es pierādītu, ka viņas tādas bija.

K

U Uģis riktigais 24.05.2009

Mīļā, maxima nav tas veikals, kur iegādāties šādas preces.Labi, ka izmeti to čeku, citadi būtu vēl vainīga, ka esi pati skrūvējusi vaļā, jo skrūvītes tak aplauztas :))
Bet labi, ka nenoindējies ēsdama to pārklājumu :))

O Olga 25.03.2011

Es gan pirku maxima gan gludekli Tefal 3x letak, neka spec.veikalos, un blenderi philips par 10ls letak, neka letakaja internetveikala. Pagaidam esmu ar visu apmierinata (gludeklis - 2gadi, blenderis - kadu menesi).Pie tam ar to apmainisanu nav tik traki, ir dzirdets kad cilvekiem apmainija bez nekadiem iebildumiem tehniku, kuru vini savas vainas delj sabojaja. Ja, vel ir no maximas fens philips, kalpo jau nez, 3vai vairak gadus.
Vaina man liekas nevis maxima, bet ta izstradajuma firma. Tas kreisas firmas man nedod nekadu uzticibu, tapec tas nepirktu ne maxima, ne kur citur.