www.sudzibas.lv MAXIMA Nevajadzīga veikala būvniecība

Maxima - Nevajadzīga veikala būvniecība

Gribētu Kaivas iedzīvotāju vārdā sūdzēties par jauna lielveikala Maxima paredzēto būvniecību mūsu māju logu priekšā- Biķernieku ielā. Publiskā apspriešana nav rīkota, bet Rīgas dome būvatļauju ir izsniegusi! Iedzīvotāju dzīves kvalitāte būtiski pasliktināsies un nav saprotama šī veikala būvniecības nepieciešamība rajonā, kur pārsimts metru attālumā ir gan lielveikals Sky, gan Rimi!

J

A aga 03.09.2012

Rimi ir salīdzinoši dārgs, bet Sky vispār ir paredzēts biezajiem, tā, ka domāju, ka Maxima būs tieši laikā, ja jūsu dzīves kvalitāte pasliktināsies!

G Guntiņš 03.09.2012

Tāpat sākumā domāja tie, kuriem priekšā cēla Rimi vai Sky. Bet iepirkšanās vieta taču jums ir vajadzīga, vai ne? Tak kādam vienmēr tas traucēs - Rimi jums netraucē, traucē kādam citam. Savukārt, šoreiz kāds cits neprotestē par Maximas būvniecību, bet jūs protestējat.

J Jaunumi 19.03.2017

Guntiņ, te nav runa par tavām iedomām, ka kādam šis vai tas ir vajadzīgs, bet gan par to, ka nav rīkota aptauja un cilvēku piekrišana nav tikusi panākta likumā paredzētajā kārtībā. Vispirms vajadzētu domāt, pirms rakstīt vai arī tu esi viens no ieguvējiem? ... jeb vienkārši st... ?

J jaceks 24.09.2012

Guntiņš un aga laikam Maximas pārstāvji...? Pasliktinoties dzīves apstākļiem jēdzīgāk gan būtu to zemes gabalu apstrādāt un pašiem audzēt kartupeļus, nevis izsviest naudu par Maxima nekvalitatīvo preci. Mums blakus ir arī tirdziņš ar ļoti demokrātiskām cenām, bez jums iztiksim!

A aga 24.09.2012

Tā zeme kādam pieder un tas, kam viņa pieder arī domā vai kartupeļus stādīt, vai bodi celt! Man nav jābūt pārstāvim, lai pateiktu, ka Maxima ir lētāks veikals par Rimi un kur nu vēl Sky.

J Jaunumi 19.03.2017

Aga, to, ka kādam kas pieder, tas vēl nenozīmē, ka var uztaisīt helikopteru nolaišanās vietu! Lai saņemtu atļauju uz būvniecību ir jāsaņem vispirms atļauja, kas sevī iekļauj punktu - saskaņošana ar iedzīvotājiem - tautas mēlē izsakoties. Iedzīvotāju aptauja netika veikta, saskaņošana nenotika, bet atļauja tika izsniegta. Jeb tu esi valdības melīgā dēle?

J jaceks 24.09.2012

Likumi jāievēro arī tiem, kam pieder zeme.

Ausainītis 24.09.2012

Maxima un Super Getto tiešām ir bomžu vaikali, un kartupeļus lētāk ir nopirkt nekā pašam tos izaudzēt, it sevišķi vēl pilsētā.

J jezinskis 24.09.2012

Jautājums ir par sabiedrības iesaistīšanu šajā procesā, nevis par to, vai Maximas veikali patik/nepatik vai par to, vai Maxima tur ir/nav vajadzīga. Tāpēc sūdzība vairāk ir adresējama Būvvaldei, kura nolēma, ka publiskā apspriešana nav vajadzīga, jo būve neietekmējot sadzīves apstākļus/NĪ vērtību/vidi. Neskatoties uz to, ka veikals atradīsies ~15 metru attālumā no dzīvojamās mājas, tiks izcirti vairāki koki, kāarī būves plānojums neatbilst iepriekš apspriestajam un apstiprinātajam detālplānojumam (!). Šajos gadījumos saskaņā ar likumu ir jārīko publiskā apspriešana. Kā jau teicu, runa nav par subjektīvu patiku vai nepatiku.

P PRC.LV 15.12.2012

Jaceks laikam strada uz Rimi vai Sky...ka var but tadam debilam un protestet pret to ka viņam bus veikali blakus majai un teritorija labiekartota, un pat autostavieta, jo Kaivas ielas 50 iedzivotajiem nav kur to nolikt, ceļmala stav.