www.sudzibas.lv MAXIMA Netiek piešķirta solītā 10% atlaide nākamajam pirkumam

AtrisinātaMaxima - Netiek piešķirta solītā 10% atlaide nākamajam pirkumam

Iepērkoties Maxima veikalā 22.05.2021 kopā ar čeku saņēmu reklāmas kuponu, ka ar manu paldies karti par katru pirkumu virs 70 eur visos maxima veikalos tiks piešķirta 10% atlaide nākamajam pirkumam, atlaide spēkā no 25.05.2021 lidz 31.05.2021. Nākamajā reizē 28.05.2021 iepērkoties par summu 80,11 eur atlaides summa nemaz neuzrādās un netiek piešķirta! Uzskatu, ka maxima ar šo kuponu mani ir maldinājusi! 28.05.2021 zvanot uz maxima info tel. 80002020 tā arī izskaidrojumu nesaņemu, jo maxima konsultante par šādu atlaižu kuponu izsniegšanu nav informēta, Sola atsūtīt atbildi 2 nedēļu laikā ar sms palīdzību un mēģina ātrāk no šīs sarunas tik vaļā, nojaušu, ka tā savu atbildi arī nesaņemšu. Esiet vērīgi!

29.05.2021

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 31.05.2021

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju. Šī tehniskā kļūda tika apzināta un nodota risināšanai. Esam kompensējuši Jums nepiešķirto atlaidi Jūsu Paldies kartē.
Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Ar cieņu,
Maxima Latvija