www.sudzibas.lv MAXIMA Nestrādā kases

Maxima - Nestrādā kases

Labvakar. Kuru jau nedēļu Ogre, Vidus prospekta nestrādā no rita (8.00) normālas kases, tikai pašapkalpošanās, ja es zinu ka ir tur konsultants, ja un viņa man pat teica ka pati visu saskaitīs, bet es negribu... Kāpēc nevaru iepirkties ierasta režīma, man tie aparāti nepatīk. Man nepatīk stāvēt ka visi skatās ka uz nemākuli, man nākas kādu stundu staigāt pa veikalu lai tiktu pie parastas kases vai iet uz citu veikalu. Kāpēc man jāmaina veikala apmeklējuma laiku. Es nevaru saprast kāpēc tad veikala stāv parastas kases, kāpēc uz veikala durvīm nekur nav noradīts ka no rita strādā tikai pašapkalpošanās kases... Biju domājis ka paris dienas, ka kāda darbinieka trūkst, bet tas turpinās. Tas ir ļoti nepatīkami ka jūs nedomājiet par saviem klientiem.

15.07.2021

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 16.07.2021

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
Līdz pulksten 10 veikalā strādā pašapkalpošanās kases, bet blakus vienmēr ir veikala darbinieks, kurš jebkurā situācijā ir gatavs palīdzēt. Mēs saprotam, ka jaunas lietas ne vienmēr uzreiz ir viegli pieņemt, bet tāpēc veikala darbinieki īpašās situācijās ir gatavi pircējam palīdzēt un atsevišķos gadījumos atvērt arī parasto kasi.
Ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.
Ar cieņu,
Maxima Latvija

K

N Natalja Burjaka 20.10.2020
covid 19

В Юрмале, Каугури большая Махiма ХХ общественное место, покупатели ходят без масок или носят на подбородке, никто из работников магазина не следят за порядком...

S Sudzibas.lv Admin 18.07.2021

V Viesis010203 15.07.2021

Nu un tad,tur ir konsultants.Tads pats kasieris.Kāda starpība.Galu galā ja novērojat ka ta notiek katru dienu,nāciet velāk vai dodieties uzreiz uz citu veikalu...un vispār,ko var darīt veikala astoņos no rīta?gradīgo pirkt?

M Mego izmeklētājs 16.07.2021

Ar pašapkalpošanās kasi nevar pakašķēties

M Mego izmeklētājs 16.07.2021

Rimī otrādi ,no rīta nestrādā pasapkalpošanās kase.

S sannas 16.07.2021

Kad tiem cilvēkiem vienreiz būs labi? Kāda starpība vai tas kasieris stāv tev blakus,vai sēž tev pretī? Viņš pilda savus pienākumus jebkurā gadījumā. Ko nozīmē vārdi- man nepatīk? Atvaino, bet Tu atnāci uz veikalu, nevis veikals atnāca pie tevis uz mājām. Savās mājās vari norādīt kas Tev patīk,kas nepatīk. Ienāci veikalā vai nu pieņem veikala noteikumus, vai neej vispār, bet negāz savus mēslus uz veikala darbiniekiem, viņi strādā pa 14 stundām no vietas un viņi nav vainīgi, ka Tev kaut kas nepatīk!