www.sudzibas.lv MAXIMA Nesakritībā kases čekā un uz preces

Maxima - Nesakritībā kases čekā un uz preces

20.04.2021 nopirku rupjmaizes kārtojumu, uz glāzītes šodienas realizācijas termiņš un atbilstoša Cena, čekā cita. Kā var ieskenēt šādu cenu? Veikalā paskaidroja, ka viss pareizi, tikai naudu solīja atgriezt. Zinot maximas prasības pret piegādātājiem, gribētos, lai pret pircējiem arī būt tik pat augsti apkalpošanas standarti. Ar cieņu Rita Lasmane

20.04.2021

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 20.04.2021

Labdien!
Paldies, ka sazinājāties ar mums. "Rupjmaizes kārtojumam" uz iepakojuma bija akcijas cena, kas bija līdz 19.04.2021. 20.04.2021, kad Jūs pirkāt šo ēdienu, akcijas cena bija beigusies, bet diemžēl ēdiens nebija pārmarķēts ar šobrīd aktuālo cenu. Gadījumos, ja veikalā konstatējat cenu nesakritību, Jums ir tiesības no šī produkta atteikties un veikals atgriezīs Jums samaksāto naudu.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Ar cieņu,
Maxima Latvija

A AiK 20.04.2021

Noteikti ne tikai šads variants ! " Gadījumos, ja veikalā konstatējat cenu nesakritību, Jums ir tiesības no šī produkta atteikties un veikals atgriezīs Jums samaksāto naudu." man ir tiesības iegādāties šo preci ar cenu kas ir uz iepakojuma pat ja ta cena būtu 0,01 cents jums viņa man jāpārdod par to cenu kas noradīta nevis tikai atgriezt naudu,ta ka nevajag te muldēt par tikai par naudas atgriezšanu !

S sannas 29.04.2021

Pati sev noteikumus un tiesības izdomāt varat savās mājās.🤣🤣🤣 Veikalā jums jāpieņem veikala noteikumi. Jums neviens nav devis tādas tiesības noteikt kas jums pienākas. Iegājāt veikalā, ievērojiet veikala noteikumus, nepatīk- sēdiet mājās.

L Linda77 20.04.2021

Diemžēl Maxima dara visu, lai šo naudu neatgrieztu. Jāpilda vēl anketa, kurā nezināmu iemeslu dēļ ir jānorāda savi dati, sākot ar dzīvesvietu, beidzot ar personas kodu, kurš it kā vajadzīgs, lai noteiktu, ka ir pilngadīgs. Maxima joprojām nezin, ka jau daudzus gadus ir iespējas mainīt personas kodu, lai tajā nebūtu iekļauti dz.datu. Un ko tad- nepilngadīgos var krāpt, naudu neatgriežot?

Good Intentions 20.04.2021

Ievadi kreisus datus.

S sannas 27.04.2021

Dumjie cilvēki! Dati jāievada tad, ja tiek anulēts viss čeks, vai arī atdod nestrādājošu ierīci. Smadzenes nestrādā? Gribat lai jums nav jāievada savi dati Aiziet, ierosiniet to vadībai! Veikala darbinieki būs miljonāri mēneša laikā 😁😁😁. Visi jūsu izmestie čeki tiks atgriezti un jūs pat nezināsiet, ka jūsu samaksātā naudiņa ieripo nevis veikala kasē, bet gan darbinieku maciņā 😁😁😁😁

Good Intentions 20.04.2021

Vienmēr vajag pārbaudīt čeku uz vietas pēc pirkuma. Mana māte arī nopirka nocenotu preci(termiņam pēdējā diena) par pilnu cenu. Kasieris noskanēja nevis nocenoto svītru kodu, bet standarta.

A Anna333 20.04.2021

Nocenotie svītru kodi neskanējas, produkts tiek ieskanēts pēc svītrukoda un manuāli nomainīts uz otro cenu, tpc kasieriem gadās neizmainit cenu, jo cilvēciskā faktora dēļ nepamana vienam no taviem 20+ produktiem mazo uzlīmīti. 🙂

S sannas 25.04.2021

Nocenotā uzlīme nemaz neskenējas, tai ir informatīvs nolūks kasierim. Jāsaprot, ka kasieri negrozīs katru preci no visām pusēm, tāpēc preces jānovieto uz lentas ar šīm uzlīmēm uz augšu, lai būtu redzamas. Diez vai kādam patiks ilgā apkalpošana kamēr katru preci cilās un grozīs. Cieniet sevi un citus galu galā. Es, ja pērku nocenotu preci, lieku uz lentas vai nu sākumā, vai beigās un pasaku kasierei. Man tiešām par to gabals nenokrīt nost.

Good Intentions 21.04.2021

O, tagad zināšu. Paldies.