www.sudzibas.lv MAXIMA Neprot pārdot

Maxima - Neprot pārdot

Sveiciens Maxima mārketinga stratēģijas veidotājiem.
Kādēļ Deglava ielas Maximā xxx,10. Jūlijā, laikā ap 21: 40 veikalā darbojās tikai divas kases ar pašapkalpošanās kasēm, kurām rinda izstiepusies līdz veikala vidum? Rindās bija ap 100 cilvēku?
Var jau saprast, ka ir atvaļinājumu laiks utml. Kadru problēmas, bet vai tad tikko netika aizvērta uz rekonstrukciju Saharova ielas Maxima xxx, no kuras darbiniekus varētu nosūtīt uz Deglava ielas veikalu, lai pircēju plūsmu nodrošinātu ar pietiekamu kasieru skaitu? Tad būtu atvērtas vairāk kases un jūs ietirgotu nopelnītu vairāk?
Šeit iekopēju tekstu no Maxima.lv relīzes
"“Maxima Latvija” auditētais apgrozījums 2018. Gadā bija 776.6 miljoni eiro, kas ir par 6.4% vairāk nekā 2017. Gadā. Investīcijas veikalu tīkla attīstībā, kā arī klientu un darbinieku ērtībās sasniedza 18 miljonus eiro, savukārt peļņa - 21.9 miljonus eiro.

“2018. Gads bija pagrieziena punkts “Maxima Latvija” attīstībā. Rezultātu mēs sasniedzām, samazinot cenas un mērķtiecīgi investējot klientu iepirkšanās pieredzē, darbinieku ērtībās un darba vidē, tostarp attīstot jaunu veikalu formātus. Turpinot klientiem nodrošināt zemu cenu, šogad koncentrēsimies uz klientu apkalpošanas līmeņa celšanu, paplašināsim veikalu tīklu tuvāk mājām, dažādosim preču sortimentu, kā arī ieviesīsim ilgtspējīgus risinājumus visos uzņēmuma darbības posmos. Šogad veikalu tīkla izvēršanā un klientu iepirkšanās pieredzes uzlabošanā plānojam investīcijas vairāk nekā 34 miljonu eiro apmērā, “ rezultātus komentē “Maxima Latvija” valdes priekšsēdētājs Andris Vilcmeiers. "

O