www.sudzibas.lv MAXIMA Nepamatots apvainojums

Maxima - Nepamatots apvainojums

Apmeklējot 02.10.2023 gadā Maksima XX lielveikalu Valmierā saņēmu nepatīkamu attieksmi no apsarga puses. Dodoties ārā no veikala apsargs bez paskaidrošanas teica lai parādu kas ir man somā,kad pārbaudīja somu pajautāja kur es noliku to grāmatu kuru paņēmu,uz ko es atbildēju ka atpakaļ plauktā. Pēc kā apsargs pat necentās atvainoties,par to ka ir kļūdījies. Jūtos pazemota no darbinieka puses.

02.10.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 03.10.2023

Labdien!
Paldies par Jūsu sniegto informāciju.
Saņemot Jūsu vēstuli par apsardzes darbinieka rīcību, informējām Drošības departamenta direktoru. Kā informēja apsardzes firmas pārstāvis, ar atbildīgo darbinieku tiks veiktas pārrunas par šo konkrēto situāciju.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš.
Atvainojamies sadarbības partnera apsardzes firmas vārdā par sagādātajām neērtībām un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

I

S sannas 02.10.2023

Kāpēc sūdzies par Maximu? Apsardzes darbinieks nav Maxima darbinieks! Formu redzēji? Sūdzies apsardzes firmai!