www.sudzibas.lv MAXIMA Nenotīrāma līme no galda piederumiem

Maxima - Nenotīrāma līme no galda piederumiem

Maximā 22.februārī nopirku akcijas galda piederumus par 0,34 LVL gab.Uz katra no priekšmetiem bija pielīmēta ražotāja uzlīme.Tā kā pirkums ir paredzēts dāvināšanai,uzlīmes izskatās neestētiski,tāpēc nolēmu tās notīrīt.Diemžēl uzlīmes pielīmētas ar tādu līmi,kura nav notīrāma,karstā ūdenī līme izšķīst un pārklāj visu karoti,tīrot ar sadzīves ķīmiju,karote paliek raiba.Vai kāds kontrolē ,ar kādu līmi tiek pielīmētas ražotāja uzlīmes,ja produkts paredzēts pārtikas lietošanai ,vai nevajadzētu arī līmei nekaitīgai veselībai.Kopā nopirku 30 galda piederumus,nebūtu pirkusi,ja zinātu,ka nav notīrāmas uzlīmes.

Minesota 23.02.2013

Man gan būtu kauns kādam dāvināt tādus sūdus par Ls 0.34

Ausainītis 23.02.2013

Zobu bakstāmie!

Y YoYo 23.02.2013

To Astrīda:
Nu nezinu, kas tā par līmi jūsu gadījumā, bet jebkuras uzlīmes/ cenu zīmes noplēšot to līmi ir jātīra nevis ar ūdeni, vai Fairy, bet ar visparastāko acetonu!
No acetona nekādas pēdas nepaliek, notīra perfekti! Pēc tam vienīgi prasītos nomazgāt ar trauku mazgāšanas līdzekļiem tos instrumentus!

Y YoYo 23.02.2013

To Minesota:
Ne jau visi var atļauties dāvināt sudraba vai platīna galda piederumu komplektus!
Un ja šīs dakšas/karotes ir ikdienas lietošanai, tad neredzu neko nenormālu, ka cilvēks lieto parastu dakšiņu vai karotīti un viņam tadas mājās ir nepieciešamas!
Varētu padomāt, ka tev aizejot uz kaut kādu kafūzi vai Čilli Picu uzreiz servē platīna vai sudraba galda piederumiem par N-tajiem latiem!
Un ko tad tu dari - pieprasi lai tev dod dārgākus instrumentus, jo ar tādiem ir kauns ēst :DDD
Kātad ... atradusies Anglijas karaliene :DDD
Ja neko konstruktīvu nevari pateikt tad labāk izmanto iespēju paklusēt, lai nav stulbības jārunā!

V Vilis Maize 24.02.2013

To pašu varu teikt par papīra dāvanu maisiņiem, tās stulbās - stulbiņās uzlīmes ...

Ar matu fēnu pasildīt un noņemt būs viegli, bet tas līmes slānis paliek. Ja ir iespēja un virsma nevar ciest no ķīmijas, tad ideāls ir acetons, jā. Bet ... ja nevar gluži bojāt izstrādājumu, labāk ar pirkstu sastumt to masu kunkulī un niņemt ar salveti. Vi'š labi veļas, kā puņķis! :))

S SarmīteOzolina 25.02.2013

maxima šeit nebūs pie vainas, kaut gan sūdzība tiek vērsta uz Maximu. Arī es nopiku karotītes savām vajadzibām. Tad nu no 6 karotītēm pagaidām pie lietošanas tikušas tikai 2. Pārējās 4 gaida kad izdomāšu kā to svītrukodu dabūt nost. Labs padoms par actonu, jāpamēģina.