www.sudzibas.lv MAXIMA Nemāk komunicēt ar pircējiem

Maxima - Nemāk komunicēt ar pircējiem

Vadītāja Lolita bezkaunīgi uzvedas pircēja klātbūtnē. Nevar mierīgi atrisināt problēmu ar izbeigušo akciju (akcija precei norādīta, bet pārdevējs izsita produktu bez akcijas) . Stāvēja un "skaļi domāja" ka pircēji skatās ne tur, kur vajag un lasīt nemāk (pie tam vēl krievu valodā) .

25.11.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 25.11.2020

Labdien!
Atvainojamies par radušos situāciju!Lai mēs varētu izrunāt šo gadījumu ar darbinieci, lūdzam precizēt veikala adresi un apmēklējuma datumu, nosūtot informāciju uz [email protected] .

Ar cieņu,
MAXIMA Latvija SIA

LawLatv 25.11.2020

интересно что тебя больше рассердило, что они не поверили тебе или что разговаривали на русском языке

A Anastasija 25.11.2020

То, что я вежливо попросила пересмотреть чек, и исправить ошибку. И перед этим вернулась к товару, чтоб убедиться, что не ошиблась. Можно так же вежливо ответить, что забыли убрать старую цену.. А не наезжать на покупателя. Русский язык меня не волнует, уже привыкли, что латышский там никто не знает.

н НеКариньш 26.11.2020

"уже привыкли, что латышский там никто не знает. " - - - А кто его будет знать если истинные латыши, патриоты своей страны давно дезертировали из страны? Видимо там колбаса дешевле, да и Родину любить крепче не живя в ней... Если Вы такая патриотка Латвии, то покажите пример - устроитесь на работу кассиром в MAXIMA. Я понимаю: получать взятки в думах приятней и безопасней, не надо работать по 16 часов (а реально по 20)...

Vagons Komā 25.11.2020

Pasēdi tu veikalā 16 sundas 5 dienas nedēĺa

н НеКариньш 25.11.2020

Ko tu ... Tāda karaliene sēž tikai pilsētas domē, kur dod kukuļus... Viņa nav pieradusi strādāt...

A Anastasija 25.11.2020

Kāds sakars? Akcija izbeidzas jau svētdien. Šodien trešdiena.Akcijas uzlīmi nevarēja noņemt? Un pircējs ir vainīgs? Tu lasi vsp kas rakstīts?

Klients45566 25.11.2020

Vispār tavai zināšanai kasieres nemaina cenas zāle. Viņas sēž kasē un skene preces un pati varēji paskatīties kas tur rakstīts tu kad līgumu paraksti arī nelasi tik paraksti?

A Anastasija 26.11.2020

Par kasieri neiet runa. Un kur man bija jāskatās? Jūs, komentētāji, lasīt nemākat. Es rakstu par vadītāju, kura psiho pircēju klātbūtnē par neizdarīto darbu zālē, (bet pirms pati saprata, ka viņiem ir kasjaks, apvaino klientu) . Šajā gadījumā iet runa par akciju, kas izbeidzas 22.11, bet 25.11 neviens vēl nesamainīja cenas. A ko jūs te komentējat man nav skaidrs.. Maximas darbinieki drošvien?

Klients45566 26.11.2020

Interesanti kas tew skaitās vadītāja
Veikala direktore
Menedžere
Vai vecākā kasiere
Katrs atbild par savu nodaļu
Nu nepaspēja nomainīt un tew acīs nav lai paskatītos zāles darbinieki ne tikai visu dienu maina cenās bet arī citus darbus.
Labi kā tu nekludies nekad tā jau ir ja sēž mājās uz vīra kaklā tād. Baigā dāma esi
Eij piesakies tur darbā varesi cenās mainīt un es atnākšu pēc darba un atradīšu tavu kļūdu un tād uzrakstīšu sūdzību par tevi.

E Elīna 27.11.2020

Bet nestrādā veikalā, ja to nevari izturēt! Ir citi darbi, kur nebūs jākomunicē ar cilvēkiem.

Klients45566 27.11.2020

Vispār uz veikalu iet iepirkties nevis savās negācijas izgāzt jo redz kā mājās tu esi tupele

E Elīna 27.11.2020

Pocemu vi zhivjote v Latvii, raz nescitaite cto eta vasha rodina? Mne licno vsjo ravno kakoj nacionaljnosti celovek, no pocemu ta vsem russkim tut prativno zhitj s nami paganimi latishami, no zhivjote. A jazik strani, gde zhivjote, nada znatj. V Anglii toze s vami nikto na anglijskom ne budet govirith, a v Rosii mne i v golovu ne prihodila trebovatj ctob so mnoj na latishskom govorili.

н НеКариньш 27.11.2020

А вы не путайте Латвию с Латвийской республикой! Я живу на своей Родине, которая именуется ЛАТВИЯ, а не недоразумение по имени Latvijas republika!
И ответе на вопрос: почему латыши покидают Латвию с катастрофической быстротой? Вы хоть в курсе что латыши в Латвии скоро станут меньшинством?
Что же касаемо языка, то я свободно разговариваю на латышском, в том числе и на технические темы: имею категорию С2...