www.sudzibas.lv MAXIMA Nelikumīga personapliecinošu dokumentu prasīšana

Maxima - Nelikumīga personapliecinošu dokumentu prasīšana

05.12.2023, plkst. 20: 45 līdz 21: 05, 6. Kase, Akropole Maxima, kasiere nelikumīgi pieprasīja personapliecinošus dokumentus pirms norēķināšanās. Pirkumu sarakstā nebija nevienas preces, kura būtu šī pieprasījuma mērķis. Jautājot kasiereri, kāpēc nepieciešams uzrādīt personapliecinošu dokumentu, paskaidrojošu atbildi nesaņēmu. Noniecinoši atbildēja, ka vienkārši vajag.

05.12.2023

E

Velvetpopstar 05.12.2023

Gadījumā konfektes ar alkoholu nebija iepirkuma sarakstā?

E Emils1 05.12.2023

Nebija. Es pirkuma čekam izgāju cauri vēl otro reizi un neredzēju neko.
Šajā gadījumā, kasiere pati nebija spējīga paskaidrot kāda iemesla pēc ir nepieciešams uzrādīt dokumentu.

I Ink2 06.12.2023

Varbūt viņa jau automātiski prasa visiem jauniešiem🤣ar alko vai bez
Reiz Drogās ,visiem pēc kārtas kasiere piedāvāja iegādāties sieviešu zeķubikses ar atlaidi,pat večiem😅pilnīgi ikvienam!

not a Karen 05.12.2023

Varbūt enerģijas dzēriens?

not a Karen 05.12.2023

Kā viss beidzās?

N Neitrāla persona 06.12.2023

Beidzās ar to, ka autors asti iespiedis kājstarpē pieklājīgi paklusēja un aizejot mājās sēdās pie datora rakstīt sūdzību.

Z Zaiga66 07.12.2023

Tu vispār sūdzības tekstu izlasīji pirms te kaut ko iepridi, jefiņ?

S sannas 06.12.2023

Brīnumsvecītes? Tās arī bērniem nepārdod