www.sudzibas.lv MAXIMA Nelietojams produkts

Maxima - Nelietojams produkts

Tik bieži jau esmu iekritusi, bet atkal iegriezos vēlu vakarā Maxima veikalā, lai kaut ko ātru uzkožamu paņemtu. Trāpījās kāpostu tīteņi ar gaļu. Kāds bija šoks, ka mājās atverot, atklājās aptuveni gadu saldēti turētas un neveiksmīgi atsaldētas gaļas smaka! Pie tam tās gaļas gandrīz nemaz arī nebija, pamatā rīsi. Kā šodien vēl kaut ko var piedāvāt! Piedod, Mans Rimi, par šo sānsoli! Nekad vairs!

D Dailis Bezvārdis 30.03.2012

Pareizi, es pēdējā laikā arī eju tikai uz Rimi. Noriebies tas bardaks maksimā, mūžīgi piekrauts ar kastēm, izspraukties nevar, patstāvīgi kurnošie babuļi.

U User121681p 30.03.2012

It kā rimiķī savādāk, produktus no viena maisa ņem.

Ausainītis 30.03.2012

Tā ir, ja pērk visus draņķus, kuri patrāpās pa rokai!

F FlashForward 01.04.2012

Haha, it kā Rimi būtu labāks!! Tas, ka Rimi saceļ cenas uz TĀDIEM PAŠIEM produktiem un ēdieniem, nenozīmē, ka tur nemēdz patrāpīties bojāti produkti! Rimi vispār nav garšīgu ēdienu, Maximā pavāri daudz garšīgāk gatavo, bet tu jau kā pelēkā masa - kur dārgāk, tur domā, ka kvalitatīvāk, kaut gan tev par dārgu cenu soju iebaros, bet tu būsi pārliecināts, ka ēd baigi veselīgi un kvalitatīvi.

Brīnos par cilvēku stulbumu, nu priekš kam tu ņēmi kaut kādus pusfabrikātus vēlu vakarā!? Skaidra lieta, ka pa dienu var sabojāties, ja pat pagatavoti bija vakardien vai šorīt.

P.S. Mani senči ik pa laikam ņem tos tīteņus, jo mājās slinkums ilgi tos taisīt un nekad nebija tā, ka negaršīgi vai ar vecu gaļu. Vienmēr bija svaigi un ar gaļu nevis tikai rīsiem!
Mazāk vazājie vēlu vakaros pa veikaliem, tad neiegrābsies sastāvējušos produktos!
Kas agrāk iet, tas svaigu ņem!

M mja 01.04.2012

Vispar jau likums nosaka, cik ilgi drikst produktus tirgot, lai nebutu situacijas, kad pircejs iegadajas jau bojatu preci.
Bet ir tadi latvietishi ka FlashForward, kuriem drikst tirgot visu. Citus par stulbeniem uzskata, bet patiesiba pasi pielauj, ka dirs uz galvas.
FlashForward, tev liekas normala situacija, ka vakara veikala var iegadaties "sastāvējušos produktus"??? Tev liekas normali, ka paaugstinatas bistamibas produkti netiek atbilstoshi uzglabati, lidz ar to veidojas iespeja, ka tie dienas gaita sabojasies???

A Anna-Anna 02.04.2012

FlashForward...kas Tev tā pāri nodarījis, ka gribās apsaukāties un aizvainot! Nu re, kādas problēmas pašam, ilgstoši lietojot Maximas produkciju!

Ausainītis 02.04.2012

Nabaga miskastnieks Mja, visi viņu apsmej!