www.sudzibas.lv MAXIMA Nelietīgi pircēji

Maxima - Nelietīgi pircēji

Vakar, 01.09.16 bijām iebraukuši Maximā, kas atrodas Rīgā, Mūkusalas ielā, lai iegādātos kancelejas preces, pieejot pie stenda tur krāmējās ģimenīte ar 2 bērniem, izvandot stendus, pie kam atrodot lētāku preci, vecā, dārgākā tika nomesta pie lētās. Rezultātā līmes zīmulis, kurš atradās pie 0,39 EUR, pie kases maksāja 1,99. Lodīšu pildspalvas no 0,19 pārvērtās par 0,59.

Komentāri (8)

C Chelsey 02.09.2016

Un kā, Tavuprāt, sūdzība ietekmēs un liks padomāt šai nelietīgajai ģimenei, ja Tu uz vietas neko neteici, bet ienāci pasūdzēties te? :D

Varbūt nākamajam sūdzniekam, kurš vēlēsies pasūdzēties par krāpšanos ar cenām pie kases būs iemesls aizdomāties, kurš pie šīs krāpšanās īsti ir vainīgs.

Latviešu tautas 03.09.2016

Varbūt nākamajam sūdzniekam, kurš vēlēsies pasūdzēties par krāpšanos ar cenām pie kases būs iemesls aizdomāties, kurš pie šīs krāpšanās īsti ir vainīgs.
========
называю: Президент Латвии Валенокс и депутаты Сейма и местных дум от партий и движений Visu Layvijai!- TB/LNNK, которые своей политикой позволяют госструктурам Латвии отстаивать интересы не Латвии, а другого государства - США!

M MRT2000 03.09.2016

ir normāli

P prasīgs klients 05.09.2016

un ar kādu mērķi tu šeit čīksti? tā sūdzība ir maksimai vai tai ģimenei? :D

Tā ir sūdzība par tādiem pircējiem, kā tu, kuri veikalos neprot uzvesties!

C Chelsey 09.09.2016

Kur Tu ņēmi, ka viņš arī ir tāds pats klients, kad visu izvanda? :D ne jau visi, kas atzīst Tavu sūdzību par absurdu, tagad ir tādi paši vandāļi :D

Latviešu tautas 09.09.2016

Не нравиться - 3,1415965-3-дуй в Рими или Призму: в первом, мало что в продуктовом полно просрочки, а в первом и втором ещё и цены заоблачные!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes