www.sudzibas.lv MAXIMA Nelīdzsvarota pārdevēja

Maxima - Nelīdzsvarota pārdevēja

Šodien ap četriem iegāju ieriķu/burtnieku ielas stūra maximā. Tā kā vajadzēja tikai nopirkt cigaretes un veikals bija tukšs, gāju pa taisno pie kases, kas ir pašā durvju priekšā.

Man bija liels pārbīlis, jo pārdevēja (sieviete gados ar iesirmiem matiem līdz pleciem, vārdu nepaskatījos) pielēca kājās un sāka uz mani krievu valodā kliegt. Kādu brīdi stāvēju apstulbusi, jo nekad nebiju redzējusi, ka pārdevējs tik rupji uzvestos, bet arī tāpēc, ka nerunāju krieviski un nesapratu, ko viņa no manis grib. Man maska bija, groziņš bija, it kā viss kārtībā. Vienā brīdī mēģināju iestarpināt, ka krieviski nesaprotu, bet kundze laikam nodomāja, ka, dievs pasarg', taisos runāt pretī, tāpēc saskaitās vēl vairāk un sāka mēdīties. Ļoti jauki.

Beidzot man pielēca, ka esmu iegājusi iekšā pa nepareizajām durvīm. Viņa gribēja, lai izeju no veikala, ieeju pa durvīm tieši blakus tām, pa kurām ienēcu, izeju cauri tukšajam veikalam un tad pieeju pie kases. Labi, mazliet muļķīgi, bet būtu arī tā darījusi, ja viņa prastu to izskaidrot valsts valodā un nekliedzot.

Aizgāju neko nenopirkusi.

Kundzei jaunajā gadā novēlu aiziet pie psihologa!

01.01.2022

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 03.01.2022

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
Ar atbildīgo darbinieku tiks veiktas pārrunas un atgādināti viņa tiešie darba pienākumi, īpaši uzsverot ar cieņu un lojāli izturēties pret klientiem.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš.
Atvainojamies par radušos situāciju un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

J

G Gulbenietis 02.01.2022

Šoreiz piekrītu autoram. Ir veikali, kur tā durvju un sertifikātu epopeja 2 ned laikā trīs reizes mainās. Pat jauni cilvēki nevar saprast. Ok, ir jāievēro noteikumi, bet šeit kasiere ar sniega lāpstas operatora sertifikātu gribēja vijibonu uztaisīt..

A asdasd123 02.01.2022

jā pilnīgi piekrītu . man ir mego veikals tuvu majām , kur es dažkārt griežos nopirkt dažus produktus . 2 nedēļas atpakaļ , tur nebija vajadzīgs sertifikāts un tagad 2 dienas atpakaļ , kad nāku iepirkties - ne pamanīju aizsargu , kurš parbauda tos sertifikātus , viņš jau kliedz pa visu veikalu uz manīm , lai nenāku iekšā . protams " my fault " , bet tiešām pie vienas vietas jau šitais cirks .

MURAKAMI 02.01.2022

Dzīvo Latvijā. Par 30. gadiem jau vārēji krievu valodu iemācīt. Jo tāvējie tīra podus priekš NATO Vācija un salasa šampinjonus Īrījā.

J Jautrība 02.01.2022

Man, dzīvojot Latvijā, ir jāzina krievu valoda, lai iepirktos veikalā, bet viņai nav jāzina latviešu valoda, lai strādātu veikalā. Ļoti loģiski, paldies!

A asdasd123 02.01.2022

esmu krievs , bet domāju , ka tomēr ir jāzin latviešu valoda , vismaz strādājot veikalos , lai spētu sazināties ar pircējiem . problēma , jau ir cita - normāli cilvēki , kuri zin dažas valodas nenāks tev strādāt par tiem grašiem maximā .

MURAKAMI 02.01.2022

Autor! Vēl ir Skotija brīvas vakances uz frīziera pozīciju :D