www.sudzibas.lv MAXIMA nelaipna apkalpošna

Maxima - nelaipna apkalpošna

Šodien,11.04.2015 iepirkāmies Maximā Jēkabpilī Brīvības 108 piegājām pie kases,kas paredzēta vecākie ar bērniem,jo bijām ar bērnu..Pirms mums bija 3 cilvēki,it kā vajadzētu mūs apkalpot pirmos,labi -nebija mums kur steigties,stāvējām klusējot.kaut gan bērnam bija karsti.Pirms mums vīrietis ar pilnie ratiem gan šašliku gan alkoholisko dzērienu(kā nekā sākas grilu sezona).Viņam kasiere 33 3 iedeva uzlīmes ar virpuļiem(Sūkļa Boba akcija) un vēl nopakaļ padeva vēl divus iepakojumus ar virpuļiem.Kad pienāca mūsu kārta,viņa izdeva naudu ,bet akciju virpuļus nedod.Jautājām vai mums virpuļi nepienākas ,uz ko viņa uzstājīgā tonī atbild,ka esot iedevusi.Mēs taču neprasītu,ja būtu devusi.Ilgi skaidrojām,ka neko neesam saņēmuši un makā neesam likuši.Tad ar neapmierinātu skatienu padeva 2 virpuļu komplektus (jo iepirkāmies par 22.44 t.s.akcijas preci kur papildus pienākas vēl viens virpuļu komplekts).Par trešo komplektu nejautāju,jo pat divi viņai žēl. Jautājums tik viens, kur paliek tie virpuļi,kurus neiedod vai cilvēki nepaņem? Stiepj uz māju saviem bērniem! Bet vai tā drīkst???

Minesota 11.04.2015

Mī un žē!!! Rīgā tie virpuļi pa ielām mētājās!

donna b 11.04.2015

Tiesam, kam tie virpuli ir vajadzigi? Es dodu berniem, kas rindaa stav un pat tie met miskastee... Nu gan sudziba. Autore, atstajiet avu adresi, es Jums pilnu aploksni aizsutisu!!

Sardele 12.04.2015

Haha, nudien sviests. Cilvēki atrod par ko cepties, pat tur kur nav jācepas. Tas nekas, ka bez jums citi cilvēki arī atrodas veikalā? Ārprāts, kāds pirms jums rindā iedomājies atrasties! Atvainojos maxima vārdā, ka nebija līdz kasei vēl arī sarkans paklājs izritināts.